Každý zde vidí co hledá

Rubriky

Nové komentáře

Evik
Ja měla většinou dlouhé vlasy. Občat mě napadne a nechám...
rojak
Jsem rád, že s tímto ženským problémem starosti nemám. Abych...
matylda
Něco už umím, ale pořád v něčem tápu. Škoda, moc...
matylda
Babičko, také tak Krátké a barvené, co se dá dělat...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Nové články

Štítky

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum písnička

Zvolené téma obsahuje celkem 80 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 7 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 8 příspěvků - 49 z 56 (z 81 celkově)
  • Autor

babicka11
    Účastník

jjo, to taky znám – Do Prahy je cesta dlouhá, kdo ji nezná ten je trou – bili hasiči do pochodu, velitel jim spadl do zá – chovej nám hospodyně, ať jsme tlustí jako svi – tily hvězdičky na nebíčku, když Hitl.. miloval svou Evičku. Máma vaří samou bramboračku, máme z toho všichni sra…. :-).

babicka11
    Účastník

Jak se vám líbí nová píseň Karla Gotta “Ta pravá” – sice jiný styl, zdá se jednodušší, taky to napsal Marek Ztracený, je znát jeho styl ….ale to nevadí, píseň je i tak pěkná.

veruska
    Účastník

Cestou do Pardubic při řízení auta jsem měla v hlavě písničku “na kytaru kluci v parku hrají….” A pořád dokola.

babicka11
    Účastník

Včera jsem si připomněla písničku při pohádce Nejkrásnější hádanka. Jmenuje se tak a nemohla jsem přijít na to, kdo ji zpívá. Našla jsem to. Zpívá ji Vlasta Horváth, a jestli ji neznáte, zkuste najít na netu. Je opravdu krásná a moc pěkně emotivně zazpívaná. Dlouho jsem ji neslyšela.

matylda
    Účastník

To mně poslední dny znějí v hlavě “Poupata.” A ne a ne se té písničky zbavit 🙁 🙂

babicka11
    Účastník

Když mi ráno víc utkví v paměti nějaká písnička, tak si ji pak “hučím” celý den, hhi. Muž si zase píská, někdy až tak, že říkám, že mu to píšťalu vezmu :-).

babicka11
    Účastník

Běž za svou láskou, je to zázrak …. to mi zní v uších dnes :-)….

matylda
    Účastník

Tak mně zatím dnes nic. Doufám, že jste nezasadila semínko 🙂

Prohlížíte 8 příspěvků - 49 z 56 (z 81 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.