Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum písnička

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 81)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13758
    babicka11
    Účastník

    Já koukám a líbí se mi to, někdy je to fakt paráda a pomalu by je člověk nepoznal. 🙂 Jen myslím, že se např. Vondráčková moc nepovedla …

    #13797
    bobalka
    Účastník

    Já byla paf minule z Gombitové, to bylo fakt super.

    #13801
    veruska
    Účastník

    Já na to občas koukám a líbí se mi to. Obzvlášť se mi líbí Ledecký. Chi

    #13834
    babicka11
    Účastník

    jjo, Krejčíková fakt umí dobře zpívat, ani jsme to o ní nevěděli …

    #15780
    babicka11
    Účastník

    tak co bobalko? ještě si pro sebe zpíváte? mě se teď honí hlavou písničky Petra Hapky .. třeba “kocour se schoulil na tvůj klín” – smutná ale krásná píseň

    #15782
    veruska
    Účastník

    Já mám v hlavě písničku “Či a či a čičičí, jsou to kluci kočičí…” Byla tu totiž vnučka a chtěla pustit písničky.

    #15783
    bobalka
    Účastník

    Jo jo, písničky poslouchám pořád, hlavně, když si potřebuji vyčistit duši. pustím si je do sluchátka a poslouchám.

    Verusko dětské písničky mi taky při vnoučatech hučí v hlavě a někdy se jich nejde zbavit.

    #16102
    babicka11
    Účastník

    Já si teď s Terezkou, když tu je, zpívám tohle: (kdo to nezná, ať si dá do prohlížeče Johny, Johny :-)). Je to melodické a Terezce se to moc líbí. Pak mi to zní v uších ještě dva dny :-).
    Johny, Johny – Yes, Papa? – Eating sugar? – No, papa! – Telling lies? – No, papa! – Open your mouth –
    Ah, ah, ah!
    překlad:
    Johny, Johnny! – Ano, tati – Jíst cukr? – Ne, tati – Říkat lži? – Ne, tati – Otevři ústa! – Ha! Ha! Ha!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 81)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.