Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum písnička

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 81)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16837
    veruska
    Účastník

    Dnes mám v hlavě písničku “Malý pavouček vylez na okap….” A pořád dokola.
    To tu zas byla vnučka.

    #16925
    bobalka
    Účastník

    babicko11 děkuji, tu jsem našla, ale mají trošku jinou melodii i slova.

    #16930
    matylda
    Účastník

    Když jsem byla dítě, chodila jsem do pěveckého sboru. Zpívala jsem si jako mladá, dětem pak písničky pro radost i na usínání – a teď se mi už smějí. Už jenom krákorám 🙁

    #16931
    bobalka
    Účastník

    To jsme na tom Matyldo stejně, jako mladá jsem zpívala o život, ještě i první vnučce, ale teď už mi to nejde vůbec, tak si jen tak pobrukuju.

    #16933
    babicka11
    Účastník

    Já jsem 10 let chodila do pěveckého kroužku, jezdili jsme na různé soutěže po republice, taky do Polska a NDR :-). Později jsem se chodila učit operní zpěv do Prahy k profesorce Brumovské a nakonec jsem skončila v country skupině. Vystupovali jsme hlavně v Praze po klubech, hlavně v besedě na Malostranském náměstí. To se mi dost líbilo. Zároveň s tím jsem chodila na hodiny klavíru.

    #16934
    matylda
    Účastník

    Mám takový pocit, že dříve se i ve škole zpívávalo víc, i doma dětem. Ale nechci nikoho odsuzovat, je jiná doba a také se třeba jen pletu.

    #16937
    babicka11
    Účastník

    Já když jsem sama doma, tak si pustím nějakou písničku a zpívám s ní :-), to si ale napřed zavřu okno, aby mě nebylo slyšet ven, zrovna tak si zahraji i na klavír ty své tři oblíbené, které jsem ještě nezapomněla :-). Někdy je to “něco” – je totiž mírně rozladěný, haha.

    #17052
    matylda
    Účastník

    Já si zpívám, jen když jsem sama doma. Pustím si na You tube nějakou oblíbenou -a už břéskám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 81)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.