Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Mládí zpět?

  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel lgku990 a poslední změna proběhla před 4 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16572
    babicka11
    Účastník

    Je pravda, že každý zažil v životě něco krásného, jen to špatné by nemělo převyšovat. Taky to, že mám děti takové jaké mám, mám taky krásné vnučky, a to bych neměnila za nic na světě. Dodávají mi sílu do žil a stálou radost. Doufám, že to tak bude i když budou starší.

    #16597
    polivkovamaruska
    Účastník

    Já si teď v důchodu užívám, co jsem nestačila dřív.Píši pro loutky scénáře a pohádky, provázím na zámku a to mě baví. Dřív nebyl čas.

    #16638
    babicka11
    Účastník

    Jak píše bobalka – každý je starý tak, jak se cítí. To je fakt, já vlastně jsem někdy mladá a někdy stará. Každý den nějak – někdy na dvacet, někdy na sto. A kolik mi je – si nepřipouštím – radši :-).

    #16690
    bobalka
    Účastník

    To máte pravdu babicko11, někdy se taky cítím na 100 roků a někdy tančím jak 17 letá. Tím tančím myslím okolo kuchyně a tak. 😀

    #16699
    babicka11
    Účastník

    Já už okolo kuchyně netančím, jen se snažím brát ze špajzu vždy co nejvíc věcí najednou, abych si ušetřila kroky … , jjo, je to tak :-(.

    #16845
    veruska
    Účastník

    Koupila jsem si dražší krém na vrásky! To budu za chvíli mladice.

    #16846
    babicka11
    Účastník

    Tak ať Vám verusko, krém pomůže …, já moc krémy ráda nemám, naštěstí jen někdy si namažu ruce. Vrásky nemám, tak ho nepotřebuji :-).

    #16854
    matylda
    Účastník

    Bobalko, jsem na tom asi také tak. Pořád se cítím mladá – jen když se ráno kouknu do zrcadla, tak se leknu 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 19)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.