Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Mládí zpět?

  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel lgku990 a poslední změna proběhla před 4 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16487
    babicka11
    Účastník

    Chtěli byste být zas mladí? A co byste v životě změnili?

    #16505
    Barny
    Účastník

    V dnešní době už bych mladá nechtěla být.Vytrácí se lidská slušnost a přibývá zloba a násilí.

    #16509
    veruska
    Účastník

    Kdybych byla zase mladá, tak bych třeba neměla moje dva syny a to bych neměnila. Ale takových 40 let, to by bylo fajn.

    #16544
    veruska
    Účastník

    Nepotřebuji být zase mladá, ale potřebuji mít mladé tělo. To bych brala.V mém věku už aby člověk trávil spoustu času po doktorech.

    #16545
    lgku990
    Účastník

    Jak se říká, mládí v pr…. a do důchodu daleko, aspoň u mě, nebylo by špatný být opět mladý, třeba bych sí život zařídil jinak, ale tenhle taky není nejhorší, já si raději počkám, až se po druhé narodím nějakým velice bohatým rodičům a bude, třeba, lépe.

    #16547
    Rojak
    Účastník

    Mládí bych vracet nechtěl, ale zdraví určitě ano.

    #16561
    babicka11
    Účastník

    Mně by stačilo být tak o dvacet let mladší, nejsem zas tak náročná :).

    #16566
    bobalka
    Účastník

    Každý je tak starý, jak se cítí a já jsem v duši mladá, jen to tělo mě nějak zrazuje, ale netoužím vracet se v čase. Každý moment v mém životě byl pro mě důležitý, každý mi něco dal, ať už to špatné nebo dobré a každá fáze života má něco krásného.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 19)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.