Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Jste na sladké?

  • Toto téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 33. až 39. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11081
    lgku990
    Účastník

    Já mám sladké rád, hlavně na Vánoce cukroví, samozřejmě, že trochu přiberu, ale pro mě není problém zase kila shodit, jinak mám rád hořkou čokoládu, nedávno jsem si koupil na Slevomatu kešu a banány v jogurtu, ale řeknu Vám, to je dobrota.

    #11100
    babicka11
    Účastník

    Děti přivezly kupované zákusky, tak jsem po dlouhé době měla koňakovou špičku :-).

    #11479
    babicka11
    Účastník

    Od všeho toho pečení jsem nějaká přeslazená, člověk tuhle ochutnal, tuhle dojedl …, tak jsem se vrhla na brambůrky. Nesmím je ale mít jich doma víc jak pytlík, jinak bych si klidně dala každý den ….:-).

    #11526
    polivkovamaruska
    Účastník

    Na sladké budu asi vždycky.Mám jednu výhodu, není to ne mě vidět. Mám 56 kg a celá naše rodina nebyla nikdy velkotonážní. Takže večer si dám pořádnou večeři a tak kolem 23 hodiny se pouštím do čokoládových dortíků, jogurtů a sušenek. Když vidím, jak trpí mé kamarádky dietami je mi jich líto. Takže díky za své dobré spalování.

    #11561
    babicka11
    Účastník

    Dnes vyhrála zmrzlina nad mou vůlí, a taky nanuk … :-(. Zítra si to musím víc zakázat…

    #12023
    babicka11
    Účastník

    Já jsem radši, když sladké doma nemám, ale pro holky tu vždycky něco je :-), tak se někdy prostě neubráním. Hlavní je, aby si to člověk nevyčítal :-).

    #12036
    Rojak
    Účastník

    Na sladké moc nejsem, ale někdy mě chytí mlsná, tak si dám potom nejraději hořkou čokoládu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 33. až 39. (celkem z 39)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.