Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Jste na sladké?

  • Toto téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9760
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    hořká čokoláda ani pařížský krém mi žádné potíže nečiní to můžu ve velkém

    #9785
    babicka11
    Účastník

    Sladké mám ráda, ale teď nějak jsem spíš na slané – buráky, brambůrky, hranolky – i když se to taky nesmí přehánět …:-)

    #10041
    veruska
    Účastník

    Tak jsem se rozhodla, že udělám něco pro své zdraví a začala jsem si kafe sladit Stévií a čaj nesladím vůbec. Tak jsem zvědavá, jestli se to někde projeví.

    #10047
    babicka11
    Účastník

    veruska – já mám kávu i čaj vždycky bez cukru a bez mléka. Nikdy jsem nesladila a stejně to na mě nebylo nikdy vidět :-). Pokud Vám víc chutná sladké, zkuste trošku medu. Je to lepší, než cukr a taky zdravější. Stévii mám doma taky, ale mám radši kafe tak, jak je :-).

    #10049
    bobalka
    Účastník

    Já ujíždím na želé bonbonech, a oříškové čokoládě, vím, že to nesmím, mám cukrovku, ale většinou neodolám, alespoň kousíček.

    #10896
    MadameBijou
    Účastník

    Já sladké miluju, ale ze zdravotních důvodů se mu snažím vyhýbat. Moc mi to ale nejde. Kdysi jsem trhla osobní rekord 20 dní bez cukroví. Teď už se mi to ale nedaří. A zvlášť, když jsou ty Velikonoce. 🙂

    #10933
    babicka11
    Účastník

    Barny – to je dobrý! 🙂
    Já dostala višně v čokoládě – tak jim asi brzo “utrhnu drápky” ….

    #10942
    babicka11
    Účastník

    Buchta od bobalky už není, děti se na ni vrhly a kde nic – tu nic. Byla výborná!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 39)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.