Jak často chodíte na zde různé blogy?

Online magazín upozornujeme.cz Fóra Diskusní fórum Jak často chodíte na zde různé blogy?

Zvolené téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (6 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Rojak a poslední změna proběhla před 1 týden, 5 dny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 9 z 16 (z 30 celkově)
  • Autor

veruska
    Účastník

Chodím každý den na Dovolenou. Ostatní jen občas.

babicka11
    Účastník

Snažím se každý den se kouknout všude, řekla bych, že se mi to i daří :-).

matylda
    Účastník

Zkuste nahlédnout na Matyldu. Mám tam jednu novinku, třeba vás to zaujme 🙂

matylda
    Účastník

Psala jsem před časem, že na Matyldě mám novinku. Kdo nahlédl, už ví 🙂 a vám ostatním to sem napíšu. Mám založený projekt na shánění sponzorských darů na pomoc při vydání knížky. Docela se to rozběhlo a jsem velmi potěšena, že to nezůstalo bez odpovědi ani tady na Upozorňujeme. Už dva lidičkové odtud přispěli, dokonce největší sponzor je právě odtud, z tohoto portálu. Protože ale dotyčná dáma chce zůstat v anonymitě, nemůžu ji zde jmenovat. Děkuji moc nejen jí, ale i Verusce za příspěvek, Bobalce a Rojakovi za sdílení na FC, i vám všem, kteří mi dáváte podporu a přejete úspěch. 🙂

Rojak
    Účastník

Já chodím na diskuse minimálně, ale na upozorňujeme každý den.

matylda
    Účastník

Po delší době jsem zase vložila pohádku 🙂 A také, kdo na blog nahlédne, se může vyjádřit k barvě obálky mé knížky Rozlouskni oříšek”. Co vy na to? Zajímalo by vás to?

babicka11
    Účastník

Pohádka moc hezká, jako vždy velmi povedená :-). A barva se mi nejvíc líbí zelená.

matylda
    Účastník

Díky, babičko 🙂

Prohlížíte 8 příspěvků - 9 z 16 (z 30 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.