Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Jak často chodíte na zde různé blogy?

 • Toto téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 3 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 30)
 • Autor
  Příspěvky
 • #14258
  matylda
  Účastník

  Přiznávám, že já sice občas nahlížím, ale nepíšu. Nebere mi to hesla, a já jsem musela pořád obnovovat a obnovovat, až jsem to nakonec vzdala. Ale myslím, že je to jen k mé škodě, bohužel 🙁

  #14259
  bobalka
  Účastník

  Já ráda chodím k Vám Matyldo, ráda si přečtu vaše příběhy i pohádky, chodím i na Dovolenou, ale rybařina a zelenina mě moc nebere.

  #14325
  matylda
  Účastník

  Díky, Bobalko, já vím, že nakukujete a píšete komentáře 🙂

  #14329
  babicka11
  Účastník

  Já se naučila chodit nejen sem, ale i k Vám, na Dovolenou, na Vařme s láskou i na Zdraví a zelenina. Na Tradice a zvyky jsem taky chodila i psala, ale bylo tam málo lidí. Časově mi tohle stačí, už ani nic jiného nehledám. Ono se říká, že důchodci mají fůru času, ale zdání klame. Taky mi všechno trvá déle, než bych chtěla a to je právě u mě dost problém. Od včera jsou tu holky a to není čas pomalu na nic. Pořád chtějí něco vytvářet, malovat, prohlížet knížky, a vše s mou asistencí, nebo dědy :-).

  #14379
  Evik
  Účastník

  Taky bych to ráda skusila ale vubec nevim jak na to. To musí být asi naročné.

  #14466
  babicka11
  Účastník

  Náročné je to asi na čas, ale už jsem si zvykla ho rozdělit na to, co musím a co mohu. Musím zvládnout domácí práce a volno si užívám tady. Jsem hodně zvyklá psát na počítači a nedělá mi to potíže, naopak mám z toho radost. A to je hlavní, mít radost z práce tady :-). Někdy mi připadá, že jsem “v práci” – a podle výsledků to tak i vypadá :-).

  #15463
  matylda
  Účastník

  Už se mi podařilo na zdejší blogy přihlásit, tak zase nakukuji. A zvu vás k sobě na “Matyldu”, s novým rokem budou i nové pohádky 🙂

  #15475
  bobalka
  Účastník

  Teď přes svátky jsem neměla moc času, ale nakukuji často, už se těším na nové příběhy u Matyldy. Na ostatní blogy nakouknu a píšu, jen když mě něco zaujme.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 30)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.