Každý zde vidí co hledá

Rubriky

Nové komentáře

Evik
Ja měla většinou dlouhé vlasy. Občat mě napadne a nechám...
rojak
Jsem rád, že s tímto ženským problémem starosti nemám. Abych...
matylda
Něco už umím, ale pořád v něčem tápu. Škoda, moc...
matylda
Babičko, také tak Krátké a barvené, co se dá dělat...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Nové články

Štítky

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Grilování

Zvolené téma obsahuje celkem 68 odpovědí. Do diskuze (12 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 3 týdnů, 3 dny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 17 z 24 (z 69 celkově)
  • Autor

veruska
    Účastník

Když jsme 4.4. dělali oheň, tak jsme si naházeli do žhavého popela brambory. To byla bašta!
    A jak jsme byli špinavý!

devilscat
    Účastník

u nás se nejvíc griluje krkovička, steaky nebo i makrely, na co je zrovna chuť 🙂

babicka11
    Účastník

Naposledy jsme grilovali dva dny naložené maso a vždycky máme i špekáčky. Ty poslední byly pikantní, Nikolce i mě hodně chutnaly a skoro nepálily, jen děda si stěžoval, že ho to pálí. Má nějaký divný chutě poslední dobou. Prostě “ty bramboráky byly moc bramborový, a kyselo moc kyselý” a já přidám: ta vanilková zmrzlina není vanilková, je kávová !!, ten segedin je málo sladký, ta polívka není slaná – i když byla spíš přesolená…, atd.

babicka11
    Účastník

Dnes jsem koupila nové maso na gril a pravé špekáčky…., mám i papriky, cuketu a lilek …, bude hezky, tak se bude grilovat :-).

babicka11
    Účastník

Měla jsem připraveno na oheň, ale nikdo nechtěl, že nemají v tom vedru hlad ani chuť … radši byli ponořeni furt do vody 🙂

babicka11
    Účastník

Grilujeme teď poměrně často, maso nakládám průběžně, když dojde – naložím další. Vepřové i kuřecí, taky Hermelín přímo na gril je výborná věc … 🙂

bobalka
    Účastník

Taky na zahradě grilujeme, máme postavené ohniště s rošty. Grilujeme, co se dá hlavně maso, protože grilovaná zelenina u nás nejede. Mě ale stejně nejvíc chutná opečený párek jen tak na klacku. Taky děláme alobaly, ty všichni milují a opečená slaninka na ohni jim taky jede.

babicka11
    Účastník

Syn má nejraději ty tenké bílé grilovací klobásky …, my klasiku – krkovičku :-).

Prohlížíte 8 příspěvků - 17 z 24 (z 69 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.