Každý zde vidí co hledá

Rubriky

Nové komentáře

Evik
Batáty zbožňuje můj syn. Pro dědi jsou batáta super surovina....
irinkamil
Konopí a látky z něj získávané byly po mnoho let...
babicka11
Pexesem jsme všichni zásobeni, přes Mášu a medvěda, prasátka Pepu...
matylda
Jednou na Vánoce jsem dostala Pexeso z fotky dcery a...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Grilování

Zvolené téma obsahuje celkem 68 odpovědí. Do diskuze (12 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 1 měsíc.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 69 celkově)
  • Autor

babicka11
    Účastník

Jak na grilování masa, ryb, zeleniny ….

Anonym

Už se těším jak budeme venku grilovat, už sítím tu vůni grilovaného masa a zeleniny, mňam 🙂

babicka11
    Účastník

Grilovaný Hermelín – také děláte?
    Hermelín potřeme prolisovaným česnekem, posypeme špetkou pepře, sladkou paprikou, chilli a provensálským kořením. Zabalíme do alobalu a grilujeme asi 15 minut. Výborné je podávat s čerstvým bílým pečivem.
    Také už se chystáme, možná to bude už dnes, má být teplo – že bychom zasedli venku?? 🙂

veruska
    Účastník

Koupila jsem buřty, zítra si je opečeme na ohni. Dnes to bohužel nevyšlo.
    Často si děláme maso s kořením a bylinkami v alobalu. Jen to položíme na kameny kolem ohně a ono se to krásně udělá. už se na to těším.

babicka11
    Účastník

Dnes bylo hezky, i když ne těch 17°C, co slibovali, ale 11°C. Foukalo jen mírně, sluníčko svítilo, tak jsme ugrilovali 10 špekáčků pro pět lidí – počítám i Terezku, protože tohle “masíčko” si docela oblíbila. Nikolka byla s rodiči opět v ZOO, tak přijedou až zítra.

Anonym

Grilovaný hermelím děláme také, koření dávám jaké mě napadne a šup s tím do alobalu, jako přílohu grilovaný banán, je to velká pochoutka, ale dost sytá.

babicka11
    Účastník

Grilování je fajn, ale taky někdy uděláme ohýnek, buřty mi připadají nějak voňavější a co víc, pak hodíme do popelu brambory a nedočkavě čekáme, až budou hotové. 🙂

bobalka
    Účastník

Na zahradě grilujeme v létě často, u nás výtězí alobaly, to je připravené naložené maso, slanina brambory, cibulka, vše naskládat zabalit a dát přímo na rošt. Je to mňamka.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 69 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.