Grilování

Domů Fóra Diskusní fórum Grilování

Zvolené téma obsahuje celkem 67 odpovědí. Do diskuze (12 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 4 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 68 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #9942

  babicka11
  Účastník

  Jak na grilování masa, ryb, zeleniny ….

  #9957

  Anonym

  Už se těším jak budeme venku grilovat, už sítím tu vůni grilovaného masa a zeleniny, mňam 🙂

  #9966

  babicka11
  Účastník

  Grilovaný Hermelín – také děláte?
  Hermelín potřeme prolisovaným česnekem, posypeme špetkou pepře, sladkou paprikou, chilli a provensálským kořením. Zabalíme do alobalu a grilujeme asi 15 minut. Výborné je podávat s čerstvým bílým pečivem.
  Také už se chystáme, možná to bude už dnes, má být teplo – že bychom zasedli venku?? 🙂

  #9976

  veruska
  Účastník

  Koupila jsem buřty, zítra si je opečeme na ohni. Dnes to bohužel nevyšlo.
  Často si děláme maso s kořením a bylinkami v alobalu. Jen to položíme na kameny kolem ohně a ono se to krásně udělá. už se na to těším.

  #9996

  babicka11
  Účastník

  Dnes bylo hezky, i když ne těch 17°C, co slibovali, ale 11°C. Foukalo jen mírně, sluníčko svítilo, tak jsme ugrilovali 10 špekáčků pro pět lidí – počítám i Terezku, protože tohle “masíčko” si docela oblíbila. Nikolka byla s rodiči opět v ZOO, tak přijedou až zítra.

  #10002

  Anonym

  Grilovaný hermelím děláme také, koření dávám jaké mě napadne a šup s tím do alobalu, jako přílohu grilovaný banán, je to velká pochoutka, ale dost sytá.

  #10018

  babicka11
  Účastník

  Grilování je fajn, ale taky někdy uděláme ohýnek, buřty mi připadají nějak voňavější a co víc, pak hodíme do popelu brambory a nedočkavě čekáme, až budou hotové. 🙂

  #10054

  bobalka
  Účastník

  Na zahradě grilujeme v létě často, u nás výtězí alobaly, to je připravené naložené maso, slanina brambory, cibulka, vše naskládat zabalit a dát přímo na rošt. Je to mňamka.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 68 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.