Hlavní stránka Fóra Adminovo Diskuzní forum pro Vás

  • Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel radek a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 25)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5681
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    nechtěl jsem se ptát jako první, ale má teda taky dotaz k výplatě. Mám 589 bodů a žádnou výplatu jsem ještě nedostal. Když stihnu tento měsíc ještě připsat do aktivity 11 bodů, dostanu v březnu 300 kč, to chápu. Všiml jsem si ale, že ve slevovníku, pokud nakoupím přičtou se mě body da aktivt. Chceme jet se ženou na víkend na dovolenou. Když jsme se dívali, je tam spousta zájezdů kolem 1800 pro dva. Ted ta otázka, když si koupím dovolenou, třeba přes pepu a zaplatím 1800 kč, pošlu doklad a dostanu 9% z celkem zaplaceného. Přičte se mi 324 bodu, počítá se to i do limitu na 200 bodů za příchod do magazínu? děkuji za vysvětlení.

    #5682
    radek
    Správce

    Ano, v únoru vám stačí získat ještě 11 bodů a můžete si dle podmínek nechat vyplatit odměnu 300 Kč
    Pokud nakoupíte v Slevovníku do 5 dnů od kliknutí na banner Pepa za 1 800 Kč, dostanete 9% z nákupu ihned do odměn za aktivitu. TZN. budete mít 589 + 324 = 913 bodů.

    V případě, že by jste ještě v únoru připsal 87 bodů, měl by jste celkem 1000 bodů, což znamená:
    – vyplacení odměny za aktivitu 1000 bodů = 500 Kč
    + splnění podmínky pro výplatu základní odměny = 100 Kč

    Celkem by jste tedy dostal vyplaceno 600 kč

    Snad jsem vysvětlil dostatečně, eventuelně mě napište na e-mail, doladíme-:)

    #5683
    radek
    Správce

    Několik odpovědí a faktů pro Coolneta

    Nikdo není nucen psát komentáře. Přesto si myslím, že každý člověk snad má NĚJAKÝ názor. V případě, že je přečtení článku za 1 bod a komentář za 2 body, získám 1.5 Kč za obojí a pak mě i body rychleji přibývají. Uvažuji snad logicky?

    Dnes mě přišel e-mail od jedné firmy za 0.30 Kč – dobrá odměna za přečtení článku-:)

    Ano, pokud nechci chodit na web, každý den, přihlásím se jednou týdně, přečtu nově publikované články, podívám se eventuelně do infonástěnky, jestli tam není něco nového, mrknu na ostatní odkazy, odhlásím se a je. Souhlasím a nemám s tím žádný problém.

    Kolo štěstí je možnost pro uživatel získat každý den zdarma body. Nemuseli jsme tuto aplikaci spouštět. Navíc je tato aplikace v začátku, všichni uživatelé dostali nabídku si vydělat body, pokud osloví a zapojí relevantní partnery. Zatím se této možnosti chopil jeden uživatel a získal 100 bodů.

    Nerozumím, co se “a jelikož web se imrvere mění”
    – podle mě se jen přidávají možnosti, funkce a aplikace

    Nerozumím, “tyhle časté zmeny….”
    – všechny podmínky zůstaly pro stávající uživatel stejné a garantované do konce roku 2016
    – nový uživatelé mají nové parametry a podmínky viditelně uvedené, ale s poznámkou, že ADMIN rozhoduje, jestli po novu, nebo po staru.

    z 1235 registrovaných se zhruba 100 -200 aktivně zapojí, zbývající jsou klikači na kolo štěstí, pro body za přihlášení, pro základní odměny, fiktivní profil…

    Minulý týden jsem přes e-mail řešil 4x!!!! dotaz od nových uživatelů, jestli dostanou za půl roku vyplacenou odměnu 100 Kč.

    Nemám pocit, že by admin, nebo magazín úmyslně stěžoval uživatelům jejich možnosti. Naopak si myslím, že spousta uživatelů ani neví, jak a kdy se k nějakým bodům dostali, že někdo ocenil jejich aktivitu nad rámec…

    Víme, co tvoříme, koho chceme a koho budeme podporovat.
    Aktivní uživatelé mají jednu jistotu: admin ví, co si kdo zaslouží, jestli má přistupovat tak, nebo onak.

    Omlouvám se za občasnou tvrdost vyjádření, ale jsme dospělí a snad víme, o čem to je.
    Mám rád jednání na rovinu, proto dopředu informuji o spoustě věcí, i když bych mohl mlčet a využít je až v okamžiku, kdy to bude potřeba.

    • Odpověď byla upravena před 8 roky a 2 měsíci uživatelem radek.
    #5692
    coolnet
    Účastník

    opet nepochopil….skoda 🙁

    • Odpověď byla upravena před 8 roky a 2 měsíci uživatelem coolnet.
    #5695
    radek
    Správce

    pokud máte zájem o vysvětelení, použijte e-mail na admina, nebo k tomu určený odkaz : Admin vám zde odpoví na dotazy

    #5715
    papadopulos
    Účastník

    rád bych se zeptal, proč se zde stále mluví o podmínce pro vyplacení základní odměny získání 500,- Kč, za aktivitu když v pravidlech je získání 500 bodů. Viz pravidla:
    Základní odměny získané za registraci, vyplnění dotazníku a doporučení nového uživatele jsou vyplaceny nejdříve po 6 měsících od první registrace. Základní odměny nelze vyplatit ihned po registraci.
    Vyplacení základních odměn je podmíněno aktivitou uživatele. Odměny nebudou vyplaceny jen za vznik profilu a aktivaci a čekání na uplynutí 6 měsíců.
    Za aktivitu se považuje získání minimálního výdělku 500 bodů za čtení, komentáře, bonusy….prostě za aktivitu

    #5716
    radek
    Správce

    výše uvedená citace je platná k 21.2. 2015. Tzn, ten kdo se do té doby zaregistroval, dostane základní odměnu, jakmile získá svých vlastních 500 bodů za aktivitu.

    Pokud přivedl nového uživatele přes svůj afill link, základní odměnu získá, jakmile jím přivedený uživatel dosáhne 500 bodu za aktivitu.

    Profily vzniklé do 24.2. 2016 mají již jiný limit.

    Konkrétně u Vás, dle vaší aktivity předpokládám, že celý rok zůstanete v původních podmínkách-:)

    #6337
    matylda
    Účastník

    Ahoj všem, jsem ráda, že se zase něco děje 🙂 Už tu byl moc dlouho klid – žádné články, žádná diskuze 🙁 Tak jsem ráda, že jste (doufám všichni) zase zpět 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 25)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.