Hlavní stránka Fóra Adminovo Diskuzní forum pro Vás

  • Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel radek a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 25)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5543
    MadameBijou
    Účastník

    Já to psala proto, že ty komentáře už jsou zveřejněné, což znamená, že by ty body měly být připsány. Nikdy jsem s tím ještě problém neměla, tak se jen ptám. Samozřejmě počkám. Díky.

    #5672
    MadameBijou
    Účastník

    Chtěla bych se zeptat, jestli chápu dobře nové podmínky k vyplácení za aktivitu. Jelikož mám účet založaný již od 8. října loňského roku, platí pro mě dosud to výplatní minimum 300 Kč?
    A od další výplaty pak už ta tisícovka? Nebo jak to je?
    A druhý dotaz. Kdy si budu moct nechat vyplatit základ za registraci? Jsem si vědoma toho, že mám pod sebou 5 uživatelů a z toho 3 neaktivní, které mi asi stejně časem zrušíte, takže nemám právo na peníze z nich, ale za ty dva aktivnější uživatele bych si je mohla nechat vyplatit, ne? A pokud dobře počítám, mělo by to být někdy v dubnu. Mám pravdu?
    Díky za odpověď.

    #5673
    radek
    Správce

    ano, chápete dobře,
    vy konkrétně od počátku plníte současné kriterium 100ˇ% aktivity

    – profil vzniklý do 21.2. má staré podmínky až do konce roku 2016
    – pokud splníte i podmínku – 6 měs + min výplatu 500Kč lze v dubnu vyplatit Vaši základní odměnu
    – pokud někdo z Vámi přivedených tuto podmínku splní, dostanete i základní odměnu za jeho přivedení
    – pokud víte, koho jste přivedla, doporučuji kontaktovat a vysvětlit o co jde-:)
    – v infonástěnce máte v aktualitách uvedeno, že nechci zbytečně nikomu rušit profily

    Základní odměny za přivedení jsou vypláceny po 6 měs + po splnění podmínky min. výplaty 500 Kč
    Doporučuji všem si INFO nástěnku prohlédnout a číst v ní. Často jsou tam nejen informace, ale i bonusy-:)

    Všechny aktuální změny jsou tam konkrétně popsány, včetně pravidel, vyjímek a dalších bonusů.

    #5674
    radek
    Správce

    nyní máte
    – aktivita 474.5 bodů = 237.5 Kč
    – v 12/2015 400.0 bodů = 200.0 Kč již vyplaceno

    K splnění limitu pro vyplacení Vaší základní odměny 200 bodů chybí 125.5 bodů
    To by se dalo do dubna stihnout-:)

    Z Vámi přivedených uživatelů zatím nikdo podmínku 500 Kč nesplnil, tzn, pokud do dubna nesplní, dostante vyplacenu pouze svoji základní odměnu.
    Koukal jsem, že v kole štěstí taky body občas přibývají-:)

    • Odpověď byla upravena před 8 roky a 2 měsíci uživatelem radek.
    #5675
    MadameBijou
    Účastník

    Díky. Takže když si teď začátkem března nechám vyplatit 300 korun, pokud na ně tedy včas dosáhnu, tak ten základ se posune až na později? Tak mám tedy v plánu v březnu vybrat to výplatní minimum a dále pak budu střádat tu pětistovku, abych si mohla vybrat i ten základ. Tak fajn, jsem ráda, že v tom mám jasno. Z těch 5 lidí pode mnou znám jen jedinou osobu a s tou se znám už nějaký rok přes internet. O ostatních nevím bohužel nic a nemůžu je tedy kontaktovat. Dokáže mě naštvat, že když vysvětlím někde jak to tady chodí, někdo se registruje a pak už se dál nic neděje. Takové lidi jednoduše nechápu. Ale co už. Snad bude příště líp. 🙂

    #5677
    radek
    Správce

    jj, do splnění podmínky vám chybí 125.5 bodů = 62.75 Kč
    125.5 bodů/ 39 dnú je potřeba získat cca 3.21 bodu denně
    Pokud splníte, dostanete celkem 300 Kč za aktivitu + 100 Kč základní odměnu
    Předpokládám, že budete chtít mimořádně vyplatit na účet-:)

    #5678
    MadameBijou
    Účastník

    Super, já mám občas dlouhé vedení. Nějak mi nedošlo, že se to myslí těch 500 korun zvlášť i z těch předchozích výplat. Tak už v tom mám teda snad jasno. Díky za podrobnosti. 🙂
    A ano, pokud to bude možné, určitě na účet.

    #5680
    coolnet
    Účastník

    Za 100% aktivitu se považuje:
    – přečtení všech článků v odkazu “Články
    – přidání a schválení smysluplných komentářů k přečteným článkům

    těžko mužete nekoho nutit komentovat 100% článků,když k tématu článku nemá co říct 😀
    a jelikož web se imrvere mění,nepočítejte,že bude klikat všude možne jen aby ziskal bonus 25bodu 😀
    s čtením článku(jelikož vychazí nepravidelně) stačí navštívit web jednou za čas,teda pokud nebude denne točit kolem štěstí 😀 😀 😀

    tyhle časté zmeny Změna parametrů a podmínek pro vyplácení základních odměn a odměn za aktivitu jsou na škodu,nežli ku prospěchu!!!

    …toť jen muj nazor-hodně zdaru…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 25)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.