Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Čokoláda

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 16)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10392
    lgku990
    Účastník

    Já mám též rád hořkou čokoládu, jeli větší procento kakaa, tím je chutnější, ale sladkou si taky někdy dám, ale málo.

    #10417
    babicka11
    Účastník

    Hořké ráda nemám, buď mléčnou, nebo plněnou. Dřív se dělala malá plněná, myslím, že Rumba se jmenovala.

    #10492
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Miluju tu nejvíce hořkou s mátou, čokolády typu kinder, milka u nás moc nejdou to tak akorát manžel, připadá mi to jako mazlavá hmota, která s kakaem nemá moc společného.:(

    #10497
    babicka11
    Účastník

    Je po půlnoci a dala bych si čokoládu, Milenu – ta je dobrá, nebo Kofilu… ještě, že je nemám doma – safra – to by bylo pokušení :-), mám jen na vaření – a tu neeee

    #10500
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    tak to jste babičko dobrá, to já bych si dala i tu na vaření:)

    #10509
    babicka11
    Účastník

    Na vaření je hořká, těch můžu mít doma i pět kilo a ani si jich nevšimnu. Protože mi hořké nechutnají. 🙂

    #10537
    MadameBijou
    Účastník

    Čokoládu na vaření, tu si ráda dám. Hlavně ale jím mléčnou. Kdysi jsem měla moc ráda Studentskou pečeť. Co jsem se ale od doktora dozvěděla, že je to největší zlo, co se sladkého týče, nějak jsem ji přestala jíst.

    #10539
    babicka11
    Účastník

    Já mívala ráda Italskou směs. Teď jsem ji už dlouho neviděla. Taky miluju kandovanou pomerančovou kůru v čokoládě :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 16)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.