Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Čokoláda

  • Toto téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 16)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9486
    babicka11
    Účastník

    Ani drobek čokolády nazmar
    Jak strouháte čokoládu? Abychom se vyhnuli nepohodlnému krájení čokolády do pečiva, necháme tabulku dokonale vychladit v původním obalu. Na podložce ji, stále zabalenou, opatrně roztlučeme paličkou na maso. Drobky čokolády se nerozmažou po prkénku, po struhadle, ani po rukou.

    #9494
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Já ji zmraženou nalámu do mixéru a za minutu ani né je připravena k použití.?

    #9503
    veruska
    Účastník

    A já ji strouhám. Dík za radu, už ji strouhat nebudu.

    #10053
    bobalka
    Účastník

    Já mám na to takový malý strouháček, nalámu do něj čokoládu, párkrát zatočím přímo nad buchtou a sypou se mi krásné jemné hoblinky.

    #10340
    MadameBijou
    Účastník

    My doma moc čokoládu nepoužíváme k pečení apod., ale jíme ji moc rádi. Občas děláme nějaké čokoládové kuličky apod.

    #10347
    veruska
    Účastník

    Domů moc čokoládu nekupujeme, spíš na ty vánoce a velikonoce. To kupuji čokoládová vajíčka pro koledníky a sama si taky zobnu.

    #10361
    babicka11
    Účastník

    Čokoládu na vaření mám doma furt, hodně peču, dělám polevy. Ale i na jídlo je mám doma. Terezka má nejradši Kinder a Nikolce chutnají všechny.

    #10390
    pskrob
    Účastník

    já mám nejradši hořkou, čím víc % kakaa tím líp, pro vnučku kupuji Kinder

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 16)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.