Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

  • Toto téma obsahuje celkem 394 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 57. až 64. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13188
    babicka11
    Účastník

    Je mi konečně dobře, tak sláva. Poslední dobou mě občas bolí žaludek, přitom nejím nic neobyčejného…

    #13227
    babicka11
    Účastník

    Asi je mi blbě z těch všech tabletek, co beru. Bere tu někdo také osm prášků denně?

    #13251
    bobalka
    Účastník

    jo já, a vůbec mě to nebaví. 🙁 a to můžu být ráda, že se doktorka na plicním nerozhodla léčit sarkoidosu kortikoidama, zatím tomu dává volný průběh, když mě to až tak moc netrápí.

    #13254
    babicka11
    Účastník

    no to je pěkně blbá nemoc … 🙁 to Vás lituju … s tím se asi nedá nic moc dělat … to je jako s tím mým kolenem a cévami :-(.

    #13280
    veruska
    Účastník

    Od úterka ležím v pelechu, pálí mě v krku a na průduškách, smrkám, kašlu a stojí to za starou bačkoru. Včera jsem tu ani nebyla, to mě bylo nejhůř.

    #13283
    babicka11
    Účastník

    verusko, přeji brzké uzdravení, čaj, citron, med a zkuste na tu rýmu si dát ráno a večer jednu! kapku citronu do nosu, rýma by měla odejít :-).

    #13299
    veruska
    Účastník

    Moc děkuju babicko! Čaj s medem a citron piju. Tu kapku citronu do nosu asi nedám, protože už mám nos pěkně odřený. Ale stříkám si do nosu Sanorin s Aloe Vera. Tak to snad pomůže.
    Ale dnes už je mi o něco líp.

    #13312
    babicka11
    Účastník

    Ráno mě pěkně bolelo za krkem, asi jsem měla špatně polštář pod hlavou. Přešlo mě to až pozdě odpoledne.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 57. až 64. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.