Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

  • Toto téma obsahuje celkem 394 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 337. až 344. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21618
    babicka11
    Účastník

    Já měla jednodenní rýmu jako blázen, kýchání, plný nos …. druhý den ráno nic.
    Ale zas mám zalehlo v uchu, asi mi tam natekla voda při sprchování, slyším tak nějak jinak ….furt něco 🙁

    #21628
    lgku990
    Účastník

    Dnes mě bolí hlavně to, že musím zítra zase do práce a přitom se mi vůbec ani trochu nechce.

    #23267
    veruska
    Účastník

    Nemůžu se pořád zbavit kašle. V televizi říkali, že někde zavírají nemocnice pro návštěvy, kvůli chřipce.

    #23268
    babicka11
    Účastník

    Jak mně by bylo fajn, kdyby mě nebolely nohy …..

    #23291
    veruska
    Účastník

    Kašel mě nepřechází, to zahlenění nemůžu dostat z průdušek, tak zítra asi vyrazím k doktorce. už se kurýruji přes týden a nemá se to k lepšímu. Ach jo.

    #23293
    babicka11
    Účastník

    Mě zas chytla rýma a tak tu kýchám o 106 🙁 rozbolela mě z toho hlava ….

    #23299
    Rojak
    Účastník

    Nebylo by dne, aby mě něco nebolelo. Holt přibývající roky a ta zima tomu také přidává svoje.

    #23310
    veruska
    Účastník

    Tak jsem se najednou hodně rozkašlala a najednou se to ve mě obrátilo a málem jsem to nestihla doběhnout na wc a už to ze mě lítalo vrchem. To nesnáším. Když už není co, tak se ten žaludek pořád obrací. Ble.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 337. až 344. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.