Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12453
    babicka11
    Účastník

    bobalko, málo pijete … aspoň tři litry vody, dva v těch vedrech je málo, brzy se vypotí …a vezměte si Valetol, já taky vždycky čekám, až to přejde a pak si ho stejně vezmu, protože to nepřešlo :-(.

    #12490
    babicka11
    Účastník

    Nevím, nevím, asi změna trochu počasí a i když jsem nic nedělala, prostě koleno bolí, ne moc, ale cítím to :-(.

    #12527
    babicka11
    Účastník

    Už druhý den mě bolí žaludek, ale nevím proč….měla jsem jen dušenou zeleninu, těstoviny, suchý rohlík … je mi tak nějak těžko.

    #12532
    veruska
    Účastník

    Já jsem od rána jak praštěná. Bolí mě trochu břicho.
    Ale mám jet za hodinu na mamograf, tak to mám určitě z toho. Sousedce něco našli, tak se docela bojím.
    Pes mi tady leží u nohou a pšouknul si. To je puch… Když on je všude, kde jsem já.

    #12535
    babicka11
    Účastník

    Já byla dnes nakupovat a přijela jsem pěkně zpocená a bolí mě hlava. Už jsem si vzala prášek. Minule jsem čekala, až mě to přejde, a nepřešlo …., a stejně jsem si pak musela vzít. Teď už nečekám a beru hned.

    #12562
    veruska
    Účastník

    Od rána jsem vcelku v pohodě, ale včera mě chytla dvakrát migréna, tak jsem se nabaštila Brufenu, ten jediný mi pomůže. Když si lupnu červenou pilulku, tak do půl hodiny je po migréně. _Někdy/jako včera/ se ale dostaví znovu.

    #12593
    babicka11
    Účastník

    Na migrénu naštěstí netrpím, na bolest hlavy taky výjimečně. Spíš mě bolí nohy nebo záda. Dneska jsem se dlouho nemohla po ránu rozejít …, aha, rychlá změna počasí se ukázala v plné parádě :-(.

    #12676
    babicka11
    Účastník

    Dnes od rána mě bolí záda, až jsem se musela jít odpoledne na chvíli lehnout… no, že by mě to přešlo, to ani ne… uvidím zítra, snad se z toho vyspím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.