Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 16)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12049
    bobalka
    Účastník

    Dneska byla krásná bouřka, my jí pozorujeme s Martinkou a vždycky koukáme, kde se objeví blesk. Koukáme přes zavřený balkon a je to opravdu neuvěřitelná krása.

    #12061
    babicka11
    Účastník

    Br …!

    #12070
    pavlina69
    Účastník

    na bouřky koukám od malička,babička mi vždy říkala, že se nemám koukat když se pán bůh zlobí, že mě potrestá ,ale stejně jsem koukala

    #12596
    babicka11
    Účastník

    Dnes to tu taky pěkně bouchalo, až jsem vypnula i počítač, tohle ráda nemám. Naštěstí netrvala dlouho, zato prší celý den.

    #12616
    bobalka
    Účastník

    U nás včera v noci, vítr jak na Sibiři, blesky jeden za druhým a spadlo pár kapek a bouřka byla pryč. Dneska se to opakuje a zase z toho asi nic nebude.

    #12637
    polivkovamaruska
    Účastník

    Mám bořky ráda a je zajímavé, že i moji čtyřnoží kamarádi. Kočka i pes sedávají se mnou u balkonu a dívají se na oblohu s blesky. Nebojí se. Je to asi tím, že jsem s nimi, ale když zrovna nejsem doma a je bořka určitě se neplaší, protože když otevírám dveře leží klidně na gauči.

    #12640
    babicka11
    Účastník

    Já mám ráda, když ležím v posteli a slyším, jak prší :-). Krásně se mi u toho usíná.

    #24579
    babicka11
    Účastník

    Letos poprvé taková menší bouřka, spíš z dálky – v Praze. Ale pršelo dost a dost. Dobře rostou brambory. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 16)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.