Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 16)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11909
    babicka11
    Účastník

    Při bouřce se nemá dělat nic, co souvisí s vodou – sprchovat se, ani mýt nádobí …být dál od okna, v případě, že jsme v autě, zastavit – nesahat na volant, pedály, řadící páky apod. V žádném případě bychom neměli sahat na rádio. A pokud jsme venku – nepoužívat deštník.

    #11910
    bobalka
    Účastník

    Já bouřky miluji, když je, tak sedávám na balkóně a pozoruji tu nádheru. Je to úžasné, jak příroda dává najevo svou sílu.Nikdy jsem se bouřek nebála, vždy jsem je obdivovala. U nás se říkalo, že při bouřce se nesmíme schovat pod strom a být blízko řeky. Ostatní pověry neznám.

    #11915
    babicka11
    Účastník

    to je jasný, že pod strom se neschovávat, ale to ostatní NENÍ pověra ….tady si něco o tom přečtěte…
    http://www.zvladnuto.wz.cz/4-Survival-Kids-bourka.html
    (např.nestůj v otevřených dveřích ani u otevřeného okna.
    Blesk se totiž v domě může šířit vodovodními trubkami, trubkami ústředního topení nebo elektrickou či telefonní sítí).

    #11922
    veruska
    Účastník

    Já se bouřky docela bojím. Když jsem doma, tak zalezu a nevylezu.

    #11924
    bobalka
    Účastník

    Přečetla jsem….. A jak se píše na tom webu nejsem hloupá, vím, co bouřka dokáže, ale nebudu se krčit ustrašeně někde pod peřinou a tiše se modlit. Bouřky miluji a nic na tom nezmění, ani nějaký článek na internetu.

    #11927
    babicka11
    Účastník

    tak to jste dobrá, já to ráda nemám …., je fakt, že v činžáku se bát asi nemusíte, ale já se bojím, že to práskne do baráku, vítr odnese tašky se střechy …, tak asi proto.

    #12021
    babicka11
    Účastník

    Nám se bouřky poslední dobou vyhýbají a déšť taky. Bouřky tam mohou zůstat a vodu máme ve studni…

    #12038
    Rojak
    Účastník

    Vody je třeba a nějaký ten blesk, pokud není kulový a nedostane se vám do domu, tak to také není nic hrozného.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 16)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.