DENÍK ÚSPĚCHŮ ANEB SPLŇTE SI SVÉ SNY – 1. ČÁST

Máme tu nový rok a s ním přicházejí nové naděje a víra v to, že právě tento rok se stane něco zásadního, co nám změní život k lepšímu.

Většina z nás chce v životě něco změnit, málokdo však svého cíle nakonec dosáhne.

Proč

Z velké míry je to totiž jen pouhé přání a to samo o sobě nestačí. Lidé touží po tom být zdraví, šťastní, bohatí a milovaní. Pokud si to ale jen přejí a nehodlají pro to nic udělat, nemohou se potom divit, že jsou na tom v životě pořád stejně.

Jak říká jeden citát: „ Jestli budete dělat to, co jste dělali vždycky, budete dostávat to, co jste dostávali vždycky.“
Tedy, pokud chcete v životě změnu, je třeba něco udělat jinak. Mám pro vás otázku. Jak by se vám líbilo, kdyby se právě rok 2017 stal tím nejlepším rokem vašeho dosavadního života?
Já osobně jsem se rozhodla, že si to konečně hodlám splnit. Mám spoustu snů a každý rok se dívám, jak se zase skoro nic nezměnilo. Tak jsem se zařekla, že to tentokrát nevzdám a na konci letošního roku se ohlédnu zpátky a zjistím, že tento rok nebyl opět promarněný, jako většina těch předchozích.

A co mě k tomu motivuje

V noci na Nový rok se mi ještě nechtělo spát, ale ani oslavovat. Jako vždy se brouzdám emailovou schránkou a dívám se, co je nového. A najednou narazím na jeden velmi zajímavý email. Byl to odkaz na videopřednášku koučky osobního rozvoje Marie Michaličkové. Již v předchozích letech jsem viděla některou její přednášku a vždycky mi dala něco do života. Tak jsem klikla na odkaz a pustila si hodinovou přednášku s výstižným názvem Rok 2017 – Nejlepší rok vašeho života. Nezní vám to lákavě? Mně tedy rozhodně ano.

Co si chci vlastně tento rok splnit? Co chci dokázat

Mým největším přáním je konečně úspěšně dokončit studium na vysoké škole. Dále se chci mít lépe po finanční stránce a zlepšit své zdraví. Rozhodla jsem se také, že se naučím francouzsky natolik, že budu na konci roku schopná pasivně rozumět mluvenému slovu i textům. A v neposlední řadě chci publikovat více článků na Upozorňujeme. Je toho opravdu dost a zatím jsou to jen přání. A jak z nich udělat skutečné cíle, které se dají splnit? O to se s vámi podělím v příštím článku. Máte se na co těšit. Zatím se vás ptám, jaké jsou vaše sny, co si chcete v životě ještě splnit?

A co se vám již podařilo

Ten nejlepší rok 2017 všem přeje MadameBijou.

28 komentářů u „Deník úspěchů“

  1. Jana napsal:

    Na letošní rok jsem si stanovila, že budu víc pracovat.. Zatím to vychází, nemám chvíli volnou.. Pak to, že se budu víc starat o bylinkovou zahrádku.. Dále, že si najdu víc času na své zájmy.. Ale hlavně, co je nejdůležitější, že budu lepší mámou, než minulý rok.. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *