Headhunting skvěle nahradí personální oddělení

Snižte své náklady využitím headhuntingu. Zdá se vám tato externí služba pro hledání nových pracovníků nákladná? Pokud se pro ni rozhodnete, nemusíte ve své firmě zřizovat vlastní personální oddělení a tím výraznou část peněz ušetříte. Místo toho si pronajmete odborníky – personalisty externě. Protože právě headhunting je středem jejich zájmu, máte jistotu, že seženete dobré pracovníky, a to i teď během období nízké nezaměstnanosti.

Headhunting šetří peníze a zrychluje rozvoj firmy

Kde všude využít headhunting? Profesionální headhunter dokáže obsadit všechny pracovní pozice ve vaší firmě. Obecně se však headhunting specializuje spíše na odborné pracovníky, kterých je málo a je po nich velká poptávka. Může se jednat o pracovníky na úrovni TOP managementu i na nižších úrovních. Záleží na vás, jaké posty potřebujete obsadit. Všechny odborné profese, na které je těžké najít adekvátní pracovníky, je možné svěřit do rukou headhunterů.

Nábor pracovníků touto externí cestou se čím dál častěji setkává s pozitivními ohlasy, protože vaší vlastní firmě výrazně sníží náklady, které by musela vynaložit na správně fungující personální oddělení. Ušetříte tak spoustu času, který můžete věnovat svému podnikání. Budete mít téměř stoprocentní jistotu, že jste našli vhodného adepta. Zatímco když budete pracovníky vybírat sami, je zde vyšší pravděpodobnost, že s jejich pracovním výkonem nebudete časem spokojeni a stejně je nahradíte.

Využijte služeb od TP Consulting

Soukromá společnost TP Consulting zaměstnává odborníky, kteří jsou specialisté právě na headhunting. Jedná se o velmi zkušené headhuntery a ti dokážou pro vás najít vhodné pracovníky bez ohledu na obor či oblast vašeho působení. Mají velmi dobré zkušenosti a znalosti z průmyslového prostředí. Dlouholetá praxe zde rozhodně není na škodu.

Nenabízejí pouze headhunting, ale specializují se také na pořádání odborných školení, poradenství nebo na interim management. V případě zájmu o spolupráci neváhejte společnost TP Consulting kontaktovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Zde můžete mít reklamu napořád za 80 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Comments

Přidejte svůj komentář