Každý zde vidí co hledá


Rubriky

Nové komentáře

Rojak
Teď je takový výběr aut, že kdo si nevybere, tak...
Rojak
To bych si chtěl jednou přečíst, co tento deník vše...
Rojak
Bylo tam opravdu super, počasí vyšlo úplně parádně a hlavně...
lgku990
Já musím oponovat, poněvadž jelikož a protože se já i...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Snižte své náklady využitím headhuntingu. Zdá se vám tato externí služba pro hledání nových pracovníků nákladná? Pokud se pro ni rozhodnete, nemusíte ve své firmě zřizovat vlastní personální oddělení a tím výraznou část peněz ušetříte. Místo toho si pronajmete odborníky – personalisty externě. Protože právě headhunting je středem jejich zájmu, máte jistotu, že seženete dobré pracovníky, a to i teď během období nízké nezaměstnanosti.

Headhunting šetří peníze a zrychluje rozvoj firmy

Kde všude využít headhunting? Profesionální headhunter dokáže obsadit všechny pracovní pozice ve vaší firmě. Obecně se však headhunting specializuje spíše na odborné pracovníky, kterých je málo a je po nich velká poptávka. Může se jednat o pracovníky na úrovni TOP managementu i na nižších úrovních. Záleží na vás, jaké posty potřebujete obsadit. Všechny odborné profese, na které je těžké najít adekvátní pracovníky, je možné svěřit do rukou headhunterů.

Nábor pracovníků touto externí cestou se čím dál častěji setkává s pozitivními ohlasy, protože vaší vlastní firmě výrazně sníží náklady, které by musela vynaložit na správně fungující personální oddělení. Ušetříte tak spoustu času, který můžete věnovat svému podnikání. Budete mít téměř stoprocentní jistotu, že jste našli vhodného adepta. Zatímco když budete pracovníky vybírat sami, je zde vyšší pravděpodobnost, že s jejich pracovním výkonem nebudete časem spokojeni a stejně je nahradíte.

Využijte služeb od TP Consulting

Soukromá společnost TP Consulting zaměstnává odborníky, kteří jsou specialisté právě na headhunting. Jedná se o velmi zkušené headhuntery a ti dokážou pro vás najít vhodné pracovníky bez ohledu na obor či oblast vašeho působení. Mají velmi dobré zkušenosti a znalosti z průmyslového prostředí. Dlouholetá praxe zde rozhodně není na škodu.

Nenabízejí pouze headhunting, ale specializují se také na pořádání odborných školení, poradenství nebo na interim management. V případě zájmu o spolupráci neváhejte společnost TP Consulting kontaktovat.

19 komentářů na „Headhunting skvěle nahradí personální oddělení“

 1. coolnet napsal:

  Headhunting …škoda, ze uz cestina uplne vymizela….chjooo

 2. devilscat napsal:

  Já bych toto asi nevyužila, když jsem v invalidním důchodu. Ale mám kamarádku, jejíž manžel je občas ´terčem´ headhunterů, pracuje ve vyšším managementu a to už jsou speciální pozice…

 3. Jana napsal:

  Nevím, jestli by na ulovení nějaké té hlavy nebyl levnější africký křovák 😀 Ne, pardon, hloupý vtip. Dneska je najít zaměstnance do malé firmy těžké. Každý chce peníze, ale nechce se pracovat, s tím jsem se setkala, když hledal manžel prodavačku. Já bych si mohla hledat leda tak chůvu, když jsem na mateřské 😀 A na ty je firem dost, třeba Hlídačky. Kdo ví, ještě jsem relativně mladá, v budoucnu třeba bude nějaká firma a službu využiju. 🙂

 4. vita1980 napsal:

  pro firmy jistě přínosná služba, pro nás obyčejné čtenáře tohoto magazínu nepoužitelné.

  1. radek napsal:

   až budete mít svoji firmu a nebudete mít odpovídající zaměstnance, rád si na UPO vzpomenete 😀

 5. Lejdynka napsal:

  Lovci hlav – přeloženo, lovci mozků – myšleno

 6. Plazmic napsal:

  Což já o tom slyšel lovci hlav, ale pro mě žádný přínos, nesu kapitalista ani továrník.

 7. veruska napsal:

  Taky bych potřebovala nějakou tu posilu. Hlavně na sušení sena.

 8. pavlina69 napsal:

  také nikoho zaměstnávat nebudu,ne že bych doma nepotřebovala spoustu práce 🙂

 9. babka napsal:

  Stejně jako jiní, co to už napsali – nesnáším v řeči cizí slova, u kterých musím jít na překladač, abych vůbec věděla, co to znamená. Chápu, že by to v češtině byl delší název ale každý hned věděl, o co jde a že to není nadávka. :))
  Pokud ale opravdu sežene ty pracovníky, tak je to pro mnoho firem přínosné.

 10. Rojak napsal:

  Headhunting – už to slovo se mi nelíbí. Nemám rád taková cizí slova u kterých nevíte kam je v slovníku zařadit. Jako taková může být tato odbornost nebo funkce přínosem, ale jen pro vedoucí pracovníky, kteří potřebují vyhledat spolehlivé a výkonné pracovníky na dané pracovní zařazení.

 11. Ivona napsal:

  Taky patřím k těm, co o tom nikdy neslyšeli. No, ale doba jde kupředu , tak i způsob hledání nových pracovníků se mění. Čas ukáže, jestli bude efektní.

 12. bobalka napsal:

  To je pro mě také novinka, vůbec nic mi to neříká. Ale naštěstí už ani nemusí.

 13. matylda napsal:

  taky jsem o tom ještě neslyšela. Ale kdo potřebuje…, určitě mu pomůžou 🙂

 14. Radost napsal:

  Je to jistě dobrá služba pro drobné podnikatele.U větších firem mají personalisté také další interní funkce, tak nevím,zda by taková služba zajišťovala i převody pracovníků, sledování kvalifikace a hlavně propouštění nadbytečných sil.

 15. lgku990 napsal:

  O této službě-Headhunting čtu poprvé, čte se to pěkně, ale je li tomu tak v praxi či není, to je jiná.

 16. Evik napsal:

  Zajimavé o tomhle slysim poprve a vypada to dobre.

 17. babicka11 napsal:

  Nové pracovníky hledat nebudu :-)…. jsem už ve věku, kdy to potřebovat nebudu – ani nejsem vedoucí.., ale je to určitě dobrá cesta takhle hledat vhodné profese.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *