• Toto téma obsahuje celkem 374 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 273. až 280. (celkem z 375)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18712
    matylda
    Účastník

    Olivový olej je z oliv, slunečnicový ze slunečnic. Z čeho se vyrábí olejíček dětský?

    #18713
    matylda
    Účastník

    Máme čaj ledvinový na ledviny, žaludeční na žaludek, plicní na plíce. K čemu se používá čaj pytlíkový?

    #18714
    matylda
    Účastník

    Když plavání zeštíhluje, co dělají velryby špatně?

    #18721
    babicka11
    Účastník

    Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem. 🙂 a pěkné hlášky !
    dětský olejíček se vyrábí třeba: Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Parfum, Guaiazulene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, α-Isomethyl Ionone, d-Limonene, Linalool
    pytlíkový čaj – Vždy záleží nejvíce na tom, jak kvalitní je obsah sáčku.
    Velryby to mají v genech, jinak já jako vodní živel bych musela být přímo průhledná, hahahaha.

    #18722
    babicka11
    Účastník

    Víte, jak poznáte, že venku mrzne?
    (Když mouchy létají v teplákách.)

    #18725
    matylda
    Účastník

    babičko, to jsou přece vtipy, proč je vědecky zdůvodňovat? 🙂 Přece je samozřejmé, že dětské olejíčky se nedělají z dětí 🙂

    #18726
    babicka11
    Účastník

    a vždyť já vím 🙂 … já to napsala jako fór, hhi

    #18778
    babicka11
    Účastník

    „Roubíček, nemohli by mi půjčit stovku?“
    „Je mi líto, nemám u sebe peníze.“
    „A co doma?“
    „Děkuju, všichni zdrávi.“

    Přišli manželé Novákovi k zubaři. Na panu Novákovi bylo vidět, že spěchá. Povídá zubaři:
    “Pane doktore, žádné vymyšlenosti. Žádné umrtvení, žádné prášky. Prostě jen vemte kleště a vytrhněte to.”
    “Tedy, obdivuji váš klid. Kéž bych měl víc takových pacientů. Tak mi ukažte, který zub to je.”
    “Marie, ukaž mu ten svůj zub!”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 273. až 280. (celkem z 375)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.