Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Jak často chodíte na zde různé blogy?

  • Toto téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 30)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15503
    veruska
    Účastník

    Chodím každý den na Dovolenou. Ostatní jen občas.

    #15511
    babicka11
    Účastník

    Snažím se každý den se kouknout všude, řekla bych, že se mi to i daří :-).

    #17503
    matylda
    Účastník

    Zkuste nahlédnout na Matyldu. Mám tam jednu novinku, třeba vás to zaujme 🙂

    #17658
    matylda
    Účastník

    Psala jsem před časem, že na Matyldě mám novinku. Kdo nahlédl, už ví 🙂 a vám ostatním to sem napíšu. Mám založený projekt na shánění sponzorských darů na pomoc při vydání knížky. Docela se to rozběhlo a jsem velmi potěšena, že to nezůstalo bez odpovědi ani tady na Upozorňujeme. Už dva lidičkové odtud přispěli, dokonce největší sponzor je právě odtud, z tohoto portálu. Protože ale dotyčná dáma chce zůstat v anonymitě, nemůžu ji zde jmenovat. Děkuji moc nejen jí, ale i Verusce za příspěvek, Bobalce a Rojakovi za sdílení na FC, i vám všem, kteří mi dáváte podporu a přejete úspěch. 🙂

    #17752
    Rojak
    Účastník

    Já chodím na diskuse minimálně, ale na upozorňujeme každý den.

    #18425
    matylda
    Účastník

    Po delší době jsem zase vložila pohádku 🙂 A také, kdo na blog nahlédne, se může vyjádřit k barvě obálky mé knížky Rozlouskni oříšek”. Co vy na to? Zajímalo by vás to?

    #18431
    babicka11
    Účastník

    Pohádka moc hezká, jako vždy velmi povedená :-). A barva se mi nejvíc líbí zelená.

    #18433
    matylda
    Účastník

    Díky, babičko 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 30)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.