Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

  • Toto téma obsahuje celkem 394 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12677
    veruska
    Účastník

    Dnes mě po celý den každou chvíli píchne v koleni.Doufám, že to přejde.

    #12678
    babicka11
    Účastník

    Jestli je to tím, jak se střídá počasí – nevím, ale záda mě bolí pořád, byli jsme něco nakoupit, chodila jsem jak paragraf .. :-(, bolí mě to i teď.

    #12755
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem byla nějaká akční, vypráno, vyžehleno, umytá dvě okna, uklizeno, tak mě bolí záda a budu ráda, až se natáhnu :-).

    #12798
    babicka11
    Účastník

    Dnes BIO 3, tak mám dnes těžké nohy, že si myslím, že mě ani neunesou…. :-(.

    #12809
    babicka11
    Účastník

    Zatím mi je relativně dobře, v mezích své normy a doufám, že to tak dnes zůstane…

    #12866
    veruska
    Účastník

    Když vstávám ze židle, tak mě bolí kolena. Doufám, že to přejde.

    #12869
    babicka11
    Účastník

    Vstávání ze židle, z gauče, z postele, (i z WC)hhi, je nejhorší ze všeho. Jak říkal doktor “musíte se rozhoupat” … někdy to jde opravdu blbě, obzvlášť, když déle sedím. Proto se snažím každou hodinu vstát a projít se. Dnes to celkem jde.

    #12909
    babicka11
    Účastník

    Dnes mě bolí hlava, to asi z těch všech snů, co se mi zdály. Skoro nic si ale nepamatuji, ale byly aspoň tři. Už jsem si vzala prášek, nemá cenu čekat, až to přejde, stejně by to nepřešlo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.