Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 321. až 328. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18587
    veruska
    Účastník

    Mám radost z toho, že jsem dnes v pohodě absolvovala jízdu do Pardubic v takovém počasí. Když celou dobu prší, tak se mi autem jede totiž hůř.

    #18593
    lgku990
    Účastník

    Dnes mi udělala radost návštěva u mého tatínka, už začíná být na tom, pomalu a jistě, bohužel špatně, to stáří, to je hrozná věc.

    #18596
    matylda
    Účastník

    Že mi Mudr napsala RHB

    #18600
    babicka11
    Účastník

    Přijela Nikolka s vysvědčením a má samé jedničky. Tak nám udělala radost :-).

    #18635
    babicka11
    Účastník

    Že bude teplo, i na koupání nebo aspoň sprchování :-). Napojíme hadici na teplou vodu a bude to. Určitě přijede aspoň Nikolka, ta má prázdniny, Terezka je ve školce a přijíždí pozdě.

    #18638
    Rojak
    Účastník

    Dnes mi neudělalo radost nic. Jak ležíte v nemocnici, tak toho člověku radost moc neudělá.

    #18665
    babicka11
    Účastník

    Na všem špatným si má člověk najít něco dobrýho, jinak se z toho jen tak nedostane…..
    My hlídali a hlídáme, a jsme rádi, že se něco děje …, jinak je tu spíš nuda. Holky nám nedovolí se nudit.

    #18673
    babicka11
    Účastník

    Holky budou střídat babičky a dědy, výlety s rodiči, dovolenou u moře …. takže o prázdninách tu bude extra veselo. Byly tu dnes a zítra přijedou zas. A furt dokola.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 321. až 328. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.