Vždycky se předpokládalo, že muži módu neřeší tolik jako ženy a vezmou si na sebe cokoliv, co ve skříni najdou. Jenže čím dál více se ukazuje pravý opak. I pánové se chtějí líbit, dbají na to, jaké kousky z jejich šatníku se k sobě hodí a co se aktuálně nosí. Výrobci oděvů na to odpovídají větším výběrem pánského oblečení.

Každý to má jinak. Někteří muži s radostí každý den nosí casual styl, jiní dávají přednost sportovní módě, další vážně vůbec neřeší, co si berou na sebe, hlavně aby to bylo pohodlné. Většina v létě upřednostňuje prostě kraťasy a tričko. Takový outfit však v žádném případě nemusí být nudný, nezajímavý či obyčejný. Záleží na tom, kde nakoupíte.

4F přichází s bohatou nabídkou pánských triček

Dokázat, že i pánský šatník může být hravý, se snaží sportovní značka 4F, která je na našem trhu poměrně novinkou. Přináší k nám kvalitní materiály, moderní technologie a nejnovější trendy. Ostatně 4F v názvu znamenají Freedom, Fashion, Future a Fit. A ačkoliv je 4F spíše značkou sportovního oblečení, v sortimentu 4Fstore objevíte i pánská trička vhodná na běžné nošení.

Trička s potiskem nikdy nezklamou

4F se v pánské módě zaměřuje zejména na trička s potiskem, která budou trendy snad vždycky. Některá mají značku 4F vyvedenou v malém provedení, jiná hrdě přes celou hruď. A objevíte i trička, za něž by se nemusel stydět ani designér. Některé vzory jsou skutečně nápadité.

Co se týče barev, dávají vám pánská trička 4F na výběr. Přichází v šedé, bílé a jiných neutrálních odstínech, ale i v jasně modré, červené či oranžové. Každý by měl mít v šatníku oba typy barev a vybírat si dle příležitosti i své momentální nálady.

Kvalitní materiály vás podpoří při sportu

Sportovní trička 4F jsou vhodná pro jakékoliv typy fyzických aktivit. Parádu s nimi uděláte v posilovně, při běhání i na kole. Kvalitní materiály dobře sají pot, díky vhodnému zpracování vás trička nebudou škrtit. Na krku navíc často bývá speciální páska chránící proti podráždění. Pokud si vyberete správnou velikost, budete mít zajištěnou nejen absorpci potu, ale také podporu pro svaly. Elastická technická pletenina je na tělo velmi příjemná.

Trička jsou široký pojem

Když se v 4Fstore podíváte na kategorii pánských triček (https://4fstore.cz/muzi/obleceni/tricka.html), zjistíte, že je rozdělená ještě do několika podkategorií. Objevíte nejen klasická trička, ale také sportovní trika, tílka a polokošile. Ty všechny by měly být součástí mužského šatníku a minimálně na léto se určitě hodí. Na podzim zabrousíte spíše do kategorií triček s dlouhým rukávem či mikin. U 4Fstore se obléknete od hlavy až k patě, a to za slušné ceny. Samozřejmě mají oblečení i pro ženy a děti, také u nich objevíte různé doplňky. Tak na nic nečekejte, je na čase vybavit se na letní sezónu!

3 komentáře u „Značka 4F dokazuje, že pánská trička nemusí být nudná“

  1. Rojak napsal:

    Já nakupuji očima. Co se mi líbí, tak to si koupím a nemusím mít všechno nej. Musím to ovšem potřebovat a ne abych to kupoval za každou cenu jenom proto, že se mi to líbí

  2. babicka11 napsal:

    Pánská, ale i dámská trička nemusí být vůbec nudná, stačí si vyhledat “vtipná trička” a dárek pro nejbližší je na světě :-). Nejsou sice značková, ale cedulku na zádech nikdo hledat nebude…..

  3. lgku990 napsal:

    Já si nepotrpím na nějaké značkové věci, to vyžaduje hlavně mládež, já se cítím dobře v jakémkoliv tričku, ale musí se mi líbit a vyhovovat, na značce mi nezáleží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *