Už teď nakupovat vánoční dárky?

Nebojte, ještě jsem psychicky v pořádku, i když píši o Vánocích už nyní. Proč nenakupovat vánoční dárky nyní a průběžně, když jsou zajímavé, inspirativní, nebo mohou udělat radost?

Včera cestou od zubařky jsem se stavil pro jogurty a tekutou stravu. 7 vpravo a jedna plomba mě určitě nedovolí řízky nebo chlebíčky. V obchodě jsem náhodou narazil na nůž rybičku. Od paní zubařky jsem za statečnost obrázek nedostal, tak jsem se odměnil sám. Koupil jsem rybičky hned 2, jednu pro sebe a druhou pro jistotu. Třeba se bude hodit. V neděli chci vyrazit na houby, tak ji hned vyzkouším.Doufám, že něco najdu.

Jeden článek na nůž rybičku jsem již v minulosti napsal, tak jsem mrkl na jejich aktuální nabídku. Nově tam mají i rybičku zlatou, dárkové krabičky a další vychytávky. Podívejte se sami. 

Pokud si někdo něco z uvedených dárků objednáte, napište do poznámky, že jste si o produktu přečetli článek na Upozornujeme.

Třeba nám majitel do budoucna dá nějakou slevu nebo něco navíc.
Své tipy pište do komentářů včetně odkazu na stránku, já pak přepíšu sem.

Ahoj, jmenuji se EWA – Eco Wood Art, a pocházím z Běloruska.

Narodila jsem se ve městě Pinsk, ležícím na jihu země. Mým tělem je dřevo břízy a olše, které tady hojně rostou. Dřevo? Říkáte si, co to je?

Ne, nejsem člověk, ale stavebnice, kterou ocení spíše starší děti, ale i tatínkové, vracející se do dětských let.  Jsem mladá, ale mám několik dětí, které bych vám ráda představila.

 

Mým největším synem je Belaz.
Určitě jste o něm slyšeli, je to největší nákladní automobil na světě, jehož domovinou je právě Bělorusko. Toto je ale jen jeho detailní zmenšenina. Dalšími potomky jsou modely tanků. Svého času těžce porazitelný tank T-34, bojující za druhé světové války na straně Sovětského svazu, proti kterému byl později nasazen nacistický tank Löwe. Dalšími tanky jsou modely SPA 212 a SU 152. Nejmladším přírůstkem je model legendárního Fordu T, který poprvé spatřil světlo světa 27. září 1908.

V mé rodince najdete i kousky z hlubší historie.

Dějepisářům budou jistě známá jména Trebuchet (dalekonosný katapult), Ballista (prak neboli vrhač kamene) a Scorpion. V jejich dobách to byly nejúčinnější obléhací stroje, mnohdy používané nejen proti hradbám, ale i pěchotě.

I s modely si můžete zahrát na dobyvatele, jsou plně funkční.

 

A ti z vás, kteří jdete se současnými trendy, ocení moje nejmenší caparty – originální spinnery. Po sestavení si s nimi můžete procvičit prsty, než se pustíte do modeláže jejich sourozenců.

Snad se vám moje rodinka libí a pokud budete mít jakékoliv nápady, kdo další by do ní mohl patřit, vřele je uvítám.

Pozor, všechny tyto modely jsou jezdící!
Fungují na principu gumičkového pohonu a jsou propracované do nejmenších detailů.
20% na stavebnice EWA pro uživatele magazínu. Při objednání napište do poznámky kód: UPOZORNUJEME

Přišla mě emailingová zpráva abych nakoupil. Mrkl jsem a kdybych měl malé děti, koupil bych osušku od 69 Kč 😀 Pokud nakoupím nad 1500 Kč, vyskočí na mě okno se slevou 100 Kč. Možná si někdo vyberete.

Co mám dokoupit, abych byl IN a připraven na podzim, zimu a nebo se líbil “kofolce”?

Nevím, ale něco jsem si vybral, mrkněte, třeba taky najdete tip na dárek.

16 komentářů u „Zajímavé Vánoční dárky, nakupte teď a máte klid“

 1. vita1980 napsal:

  kupovat dárky postupně od září se určitě vyplatí. Zaprvé člověk neutratí tolik peněz najednou (každý měsíc nějakou kačku přežije) a hlavně se vyhne prosincovým návalům a strkanicím v obchodech.

 2. babicka11 napsal:

  Katalogy bonprix mi chodí už dlouhá léta, občas taky objednám, najdou se tam pěkné kousky ošacení nejen pro ženy, ale i pro muže, také boty a věci do domácnosti.

 3. Evik napsal:

  Každá inspirace dobrá už taky začínám pomalu vymýšlet a hlavně dávat penízky bokem abych se v prosinci nezblaznila =)

 4. coolnet napsal:

  a jé je,….njn,…abych zacal setrit, kdyz uz vanoce klepou na dveře 😀

  1. babicka11 napsal:

   Na šetření je už skoro pozdě, ne? Už dokonce pár věcí mám doma, teď ještě vybírat hračky pro děti…..:), to bude taky něco stát.

 5. pskrob napsal:

  Tady jde přesně vidět jak se klamou zákazníci. Mám na mysli Rodinné balení cz. Na úvodní stránce nabízí dětské osušky (tučným písmem) ručníky a ponča (tenkým písmem) od 69 Kč. Když si však nabídku rozkliknete, zjistíte že za 69 Kč mají pouze 2 dětské ručníky. Dětských osušek mají sice spoustu, ale ne od 69 Kč, nýbrž od 135 Kč do 249 Kč. Takže Radku i kdybyste měl malé děti tak osušku za 69 Kč nekoupíte.

  1. radek napsal:

   jj, obchodní triky, ale klamání to není. Dva tam za tu cenu jsou. Přišla mě zpráva, přečetl jsem, klepl a publikoval. Nic víc. Každý se může podívat a inspirovat, třeba něco najde 😀

 6. matylda napsal:

  Já mám ještě tu starou klasickou rybičku 🙂 novou asi kupovat nebudu

 7. devilscat napsal:

  Nedalo mi to, a na stránky rybičky jsem se hned podívala a byla jsem velmi mile překvapena. No, možná si ještě nějaký nůž pořídím. Doma mám už víc jak 20 let jeden krásný nůž /já ho mám hlavně na houby/, ale chtěla bych i nějaký čelní vystřelovací 🙂
  A EWA stavebnice vypadají úžasně, jsou dobří v tom Bělorusku!

 8. Jana napsal:

  Rybičky mají krásné, na shopík koukám často a kochám se. 🙂 Jeee vidíte, blik cvak, dárek pro brášku a manžela. Že mi to trubce nedošlo dřív. 😀 Děkuji moc 🙂

 9. bobalka napsal:

  Pěkné nože tam mají, tam by se manžel vyřádil, jen na to mít. Rybičku jsem měla jako malá holka.

 10. Radost napsal:

  Kapesní nůž je moc hezký dárek. Ocení ho hlavně houbaři.Nesmíte ho ale mít v kapse, když chcete letět letadlem.Proto nožíky kupuji poměrně často…

 11. babka napsal:

  Že bych mužovi jeden nůž koupila a on při jeho otvírání na něj “nechtěně” párkrát spadl? :)))))) Dobrý nápad! Pak už bych měla s dárky klid. :))

 12. Rojak napsal:

  Dobrá stránka. Nevím proč, ale když se mi některý nůž líbí musím si ho koupit. A broušení nožů také není jenom takový obyčejný proces. Trochu mě zarazila pouze cena klasické rybičky.

  1. radek napsal:

   jj, holt je to cena za nostalgii, ale myslím si, že to hodnotu má. Já ji koupil za 87 Kč. Zkuste zadat název nože zadat do vyhledavače 😀

 13. babicka11 napsal:

  Tak jsem koukla na tu zlatou rybičku – až budu mít zbytečných těch 191 tis., tak si ji koupím… :-), jinak s rybičkou chodil děda na houby, tak ji snad najde, až půjde zas. Uklidil si ji sám :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *