Paříž – Moulin Rouge -Eiffelovka a další památky

Teď mě to přišlo do e-mailu.

Nabídka víkendového zájezdu do Paříže za 1290 Kč.

zájezd do paříže“úvodní prohlídková trasa autobusem. Sportovní stadion v Bercy, Bastila, nám Republiky a zamíříme k Montmartru, Place Pigale, Moulin Rouge, a ranní atmosféra tohoto místa, kterým jen projedeme. Poté pojedeme k divadlu Opera, nám Vendome a přes ulici Rivoli na nám Concorde. Autobus nás vysadí  před Eiffelovou věží a my budeme mít dostatek času na návštěvu této dominanty nazývané První dámou Paříže. Následně v průběhu dne navštívíme ta nejzajímavější místa této metropole, jako je např.  Notre Dame, Louvre, Invalidovna a další”

A jako bonus na zpáteční cestě návštěva:

“v termálních lázních v Ambergu (několik bazénů, saun, tobogány, divoká řeka a jiné vodní atrakce), kde strávíme velmi příjemný čas po namáhavé cestě. O tomto pobytu mnozí říkají, že pokud lodičky v Paříži jsou tou třešničkou na dortu, tak pobyt v lázních je šlehačka na té třešničce”

Další pobyty se slevou najdete zde na cestujte se slevou

Byl už někdo z vás na takovém třídenním zájezdu?

Jaký na to máte názor, doporučíte?

35 komentářů u „Velikonoce v Paříži“

 1. imro napsal:

  tak to bych klidně jet, cesta sice déle trvá, ale jezdíme do chorvatska autobusem a nevadí nám to, Eifelovku bych chtěl vidět.

 2. kvetinka5 napsal:

  Do paříže sem se vždy chtěla podívat, tahle nabídka vypadá lákavě , ikdyz bych asi potřebovala více času než jen víkend.:)

 3. Klepeto napsal:

  Byl jsem v Paříži na poznávacím zájezdu který zahrnoval dále i Anglii a bylo to super. Na podzim to plánuji znovu a také přes slevový portál.

 4. pskrob napsal:

  byl jsem jednou v Paříži na prodloužený víkend. Bylo to prima i ta cesta busem se dala přežít.

 5. babicka11 napsal:

  v Paříži jsem byla a chtěla bych se moc podívat přímo na pevnost Boyard, ani ne tak “dovnitř” jako objet okolo lodí, to je můj sen už dávno, moc se mi to líbí – ale vzhledem k zdravotnímu stavu se to už neuskuteční 🙁

 6. jmckvak napsal:

  tyhle víkendové pobyty vypadají fajn, jen mám pocit, že se tam nic nedá zažít.. ano, je to fajn cena, ale většina času v busu a z památek máte vždycky jen chviličku.. na víc dní by to už byla nějaká paráda.. hlavně bych tam jela s rodinou, v klidu si trajdali, zašli na nějakou specialitku, vlastní program.. a ne nahánění průvodcem, jak se to dá vidět v Praze – lidi sešikovaní, dodržování časového rozvrhu.. celkem ty turisty lituju, zaplatí si výlet a nic moc z toho ve výsledku nemají.. ale tak to je jen můj názor, jak se mi to zdá.. třeba příští rok vyvede otec rodinku do té Francie, bych se chtěla podívat na rozkvetlou Provance.. 🙂

 7. vita1980 napsal:

  paříž je určitě krásná, cena vypadá velmi zajímavě, až na to cestování busem, to bude asi nejhorší část celého zájezdu. Nic podobného jsem zatím neabsolvoval, když dovolená tak aspoň na týden a letecky.

 8. MadameBijou napsal:

  Já ve Francii kdysi na skok byla. V Calais. Ale fakt jen na skok, jelikož jsme odtud jeli trajektem do Doveru a pak mikrobusem do Londýna. Bylo to taky moc fajn. 🙂 A já miluju dějiny Francie a hlavně dobu Ludvíka XIV. Mám pro ni slabost. Vždycky jsem chtěla vidět Versailles. Třeba se mi to někdy splní, ale v téhle nebezpečné době to riskovat nebudu.

 9. Misa1990 napsal:

  S manželem jsme nad Paříži na víkend uvažovaly,hodně dlouho jsme tam chtěly jet a udělat si krááásný víkend,děti dát k babičce a pořádně si to užít,alespon jednou sami dva.Bohužel po teroristických útocích jsme od tohoto výletu upustily a nevím,zda se tam někdy vůbec podíváme,je toho ted ve světě tolik,že ani nevím zda je bezpoečné vůbec někam vycestovat.

 10. Petulavpk napsal:

  Také jsem ještě nebyla, ale syn to využívá dost často a je spokojený. Jezdí lyžovat nebo jen tak si prý zaplavat :D. Proč ne, my takové možnosti neměli…..

 11. eMisa napsal:

  Paříž je krásná! Byla jsem tam ve čtvrťáku na Gymplu a moc se mi tam líbilo, takže bych se tam ráda podívala znovu, ale v téhle době migrační krize bych se víc bála, než si to užila.

 12. Rojak napsal:

  Tak tam bych se chtěl jednou fakt podívat.

 13. bronula napsal:

  Vypadá to lákavě

 14. pavlina69 napsal:

  No v Paříži jsem ještě nebyla

 15. papadopulos napsal:

  Já byl na podobném zájezdu asi v 16ti s taťkou. Bylo to super hlavně Louvre

 16. blaju napsal:

  Vypadá to moc zajímavě, ale člověk by měl být na takový zajezd v dobré fyzické kondici ať to v autobuse usedí a pak odchodí, ti co mají zdravotní problémy ví o čem mluvím.

 17. babula napsal:

  Byla jsem na takovém zájezdu před lety právě ve Francii. I když to bylo dost náročné protože většinu jsme prochodili pěšky,moc se mi to líbilo, zájezd ,ale hlavně Paříž. Hlavní je mít pohodlné ,pořádné boty ,jinak se to dá v pohodě přežít. : – )

 18. coolnet napsal:

  jelikož se dokažu ztratit i v praze v metru,tak to nerisknu 😀

 19. devilscat napsal:

  takový kratičký zájezd je akorát. nebýt tam ty lázně, tak neváhám a prostě jedu, kor za takovou cenu

 20. matylda napsal:

  Já bych jela hned! Kamkoliv kdykoliv. Ale objektivní překážky to momentálně nedovolují. Třeba příště 🙂

  1. radek napsal:

   dobře, pohlídám-:) Taky jsem ještě na takovým zájezdu nebyl, proto mě zajímá, jestli se to dá přežít-:)

   1. coolnet napsal:

    to už zní jako kolektivní zájezd zdejší komunity 🙂

    1. matylda napsal:

     Možná by to bylo velmi zajímavé a zábavné 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *