Bod G budí bouřlivé diskuze i v roce 2019. Ačkoliv se internetem šíří informace, že jeho stimulací může žena dosáhnout mokrého orgasmu a zažít úplně jiné pocity než u orgasmu klitorálního, spousta lidí stále vlastně neví, kde ho přesně hledat a jak ho stimulovat.

Mnohdy ani samy ženy nevědí, kde ho mají. Málokterý pár se při milostných hrátkách věnuje dráždění bodu G. Ostatně drtivá většina žen potřebuje k orgasmu nějakou stimulaci klitorisu. Za zkoušku ale rozhodně nic nedáte!

Kde se vlastně bod G vzal?

Teorie o tom, že existuje nějaké záhadné místo, jehož stimulace přináší slastné pocity, vznikla v 50. letech 20. století. Stojí za ní německý vědec jménem Ernst Grafenberg. Odtud vznikl název Grafenberg bod, později bod G. V 80. letech byla vydána kniha nazvaná Bod G, která ho velmi zpopularizovala. Ani o půl století později ovšem neznáme jeho přesnou definici.

Podle všeho je bod G součástí vnitřního klitorisu. Nachází se jakoby z druhé strany klitorisu na čelní vaginální stěně. Další vědci vyzkoumali, že na přední straně vagíny je oblast, která má více nervových zakončení a krevních cév, což by teorii jenom potvrzovalo.

Co se s bodem G dá dělat?

Stimulace bodu G je samozřejmě možná i prsty. Velmi dobře vám k tomu ovšem poslouží celá škála hraček. Některé vibrátory jsou tomu přímo uzpůsobené. Není jisté, že G-bod stimulace povede přímo k orgasmu. Mnohé ženy ovšem potvrzují hlubší zážitek při dráždění klitorisu a současném vrnění vibrátoru v oblasti bodu G. Mimochodem, stimulací bodu G se dá dosáhnout mokrého orgasmu.

Co se týče pozic při sexu, pro stimulaci bodu G jsou vhodné pozice zezadu, kdy špička penisu vyvíjí tlak na přední stěnu vagíny. Jde zejména o styl na pejska a reverzně na koníčka.

Na závěr ještě jedna informace. Některým ženám dráždění bodu G způsobuje nutkání na močení. Při dráždění přední strany vagíny se totiž vyvíjí tlak také na močový měchýř. Někomu je to příjemné, jinému ne. Nezbývá než vyzkoušet, co vyhovuje vám a vaší drahé polovičce.

2 komentáře u „Záhadný bod G: Co všechno dokážete jeho stimulací?“

  1. babicka11 napsal:

    Na toto téma se nebudu vyjadřovat, ať si každý dělá co chce a co mu vyhovuje :-).

  2. Rojak napsal:

    Toto je dost intimní téma a o takových věcech si asi dovolí psát jenom opravdový odvážlivec a nebo pravidelný dopisovatel do nějakého erotického časopisu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *