Zachovejte si vzpomínky na vaše předky

Čas neúprosně plyne a odnáší s sebou vzpomínky, které zůstanou pouze na starých fotografiích v zaprášených albech, která si už nikdo neprohlíží. Budou si vaše děti pamatovat, jak vypadala jejich babička či pradědeček? Nyní máte možnost probudit tyto vzpomínky zaváté prachem času zpět k životu.

Vytvořte ze starých fotografií vašich předků krásné obrazy na plátně a umožněte jim tak být stále s vámi.

Foto obraz zachová veškeré detaily fotografie

Díky moderní technologii, pomocí které se přenáší fotografie na plátno, jsou zachovány veškeré detaily původního obrázku. Jelikož okraje plátna jsou schovány pod rámem, mohlo by dojít k zakrytí některých detailů na fotografii.

Proto je fotografie před tiskem upravena metodou takzvaného zrcadlení, aby se z obrazu neztratil ani jediný detail. Textura kvalitního plátna navíc dodá vašemu foto obrazu vzhled dokonalého uměleckého díla.

Jak vzniká dokonalost

Ve společnosti Printscreen.cz, která se zabývá profesionální tvorbou foto obrazů, bude nejdřív vaše fotografie upravena ve speciálním programu, který zajistí maximální kvalitu výsledného obrazu. Ke každé fotografii je navíc sestaven její ICC profil. Poté je fotka na plátno  přenesena pomocí špičkových tiskáren Canon IPF 8400, Canon Pro 2000 a speciálních inkoustů, které zajištují barevnou stálost i po mnoha desítkách let. Vaše plátno poté napnou do ručně vyráběného dřevěného rámu, který zajistí jeho optimální tvar. Rám obsahuje stavitelné vzpěry, které umožní později obraz dopnout, pokud by náhodou došlo k povolení plátna, například vlivem vysoké vzdušné vlhkosti.

Foto obraz je nejen nádherným dekoračním předmětem, který bude dominovat vašemu interiéru, ale i skvělým dárkem, který bude obdarovanému navždy připomínat šťastné chvíle, které strávil se svými nejbližšími.

2 komentáře u „Zachovejte si vzpomínky na vaše předky“

  1. babicka11 napsal:

    Na fotkách mám nejen svoji babičku a dědu, ale také jejich rodiče … no a hlavně naše holky na kameře :-), aspoň vidíme, jak stárneme :-), fotek máme asi osm albumů, fůru fotek v počítači a hromadu ještě v krabici … mockrát se nasmějeme, když je prohlížíme.

  2. rojak napsal:

    Máme doma dost fotografií našich rodičů a máme i digitální kameru, kde je zachováno dost vzpomínek na rodiče a děti, když byly malé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *