Jedeme za teplými prameny do Maďarska

Jednoho dne každý člověk pocítí, že všeho toho shonu, aktivity, pracovního vytížení, stresu a starostí je zkrátka více, než dost a je čas na změnu. Je čas si zařídit pěknou dovolenou, odpočinout si, nechat svoje problémy odplout do dálek a nabít se znovu jakousi energií, která ho bude provázet na dalších životních cestách. Na takové správné uvolnění stresu platí například termální lázně nebo různé wellness pobyty. Mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst patří Maďarské lázně, ale celkem slušně jim konkuruje i Slovensko. Nicméně regeneraci těla, mysli i ducha prospějí obě dvě země.

Pokud se zastavíme v Maďarsku, je skutečně několik míst, kde si můžeme do sytosti užít ten fantastický dar přírody, kterým je léčivá voda tryskající z hlubin země. Můžeme ji použít k relaxaci, na léčení, ale i jen prožít zde ty nejkrásnější zážitky z místní kultury a do sytosti si užít krásnou okolní přírodu.

Nejmladší lázně Maďarska

V bazénech nejmladších lázní Maďarska, které jsou naplněné léčivou vodou, rozhodně zapomeneme na denní běžné starosti. Zkrátka je necháme úplně odplout a navíc poskytneme službu našim kloubům. Kde takový poklad nalezneme? To rozhodně není tajemství.

Město Sárvár, které se pyšní nejen tímto pokladem, nabízí ještě další drahocenné stavby, kterými jsou muzeum a hrad. Všude se nalézají krásné květy, které poskytují návštěvníkům dostatek omamné vůně, což uklidňuje psychiku a doslova vybízí tělo k uvolnění. Z vody jednoho místního pramene se například získává sůl, jedná se tzv. Sárvárské termální krystaly, které jsou známé po celém světě. Používají se do koupelí, ale výborně pomáhají i při léčbě onemocnění dýchacích cest.

Wellness pobyt podle vlastního výběru

Pokud se rozhodneme pro wellness pobyt v Maďarsku, tak rozhodně chybu neuděláme. Navíc si lze vybrat zájezd do cílové destinace poměrně i za velmi přijatelnou cenu, která potěší každého. Wellness pobyty jsou přirozeně vhodné pro jednotlivce, ale i pro rodiny s dětmi.

Vybrat si můžeme podle nabídky, délku ubytování, stravování a dalších parametrů tak, abychom si tento pobyt co nejvíce užili. Pustit se za dobrodružstvím s portálem Skrz.cz je velmi jednoduché. Postačí si vybrat nejvhodnější termín, destinaci a vyplnit příslušné požadavky.

Zarezervovat si wellness pobyt a už se jen těšit na to, jak teplé a zdravé prameny obmývají naše tělo a skvělá atmosféra pohltí všechny naše starosti.

2 komentáře u „Wellness pobyty se zážitkem“

  1. Rojak napsal:

    Jo Maďarsko je termálními lázněmi vyhlášené. Loni jsme byli na víkend v Györu a bylo to super. Jinak letos jsme byli na Slovensku v Mederu.

  2. babicka11 napsal:

    Nechat se omývat teplými prameny, to by ta moje záda potřebovala. Takhle si dám jen vyhřívací dečku pro staré babky :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *