Jaká je hodnota vaší práce, jaký máte výdělek za hodinu? 

Za kolik pracujete Vy?

Publikujeme zde různé články a informace. Některé jako informativní, ze života, některé s informací o produktu, nebo službě. Všechny ale směřují k výdělku.

Moje otázka, kolik si vyděláte za hodinu práce, kolik je váš přivýdělek z různých aktivit?

1 hodina je doba, kterou zde stráví někteří z vás

Řešil jsem z jedním aktivním uživatelem, proč nejsou jeho přivedení uživatelé aktivní. Podle toho, co mě dodal za informace, věnoval akvizici svůj čas, znalosti, ale i peníze. Přesto aktivní nejsou.

Jeho odpověď na mou otázku, proč nejsou aktivní byla: asi čekali něco jiného.

Nevím, co čekali za výdělek, ale vím, že

 • když mě přijde e-mailing, dostanu 0,5 – 2 Kč
 • chodí mě informace o hazardu, přípravcích, půjčkách, výhrách za sms…
 • jsem jako oni, tyto zprávy po odkliknutí, někdy ani nekliknu mažu
 • klikačky, autosurfy jsem nikdy nebral, můj čas je drahý a nulový výdělek
 • zapojuji se tam, kde vidím potenciál přínosu, a tím nemyslím jen peníze
 • mám ve e-mailu vytvořenou složku “Přečíst”
 • tam dávám informace, které nemám čas přečíst, ale chci se k nim později vrátit

Asi čekali výdělek za nic, který jim spadne jen tak, každý den bez práce do kasičky. Nespadne. Vím to.

 

Jsem v obchodě už moc dlouho na to, abych poznal realitu obchodu a mentalitu lidí.

Proto jsem se ptal na váš názor, kolik vydělat za hodinu práce.

Vydělávat se dá, ale někdo se musí aktivně zapojit, aby ho pak mohl někdo dobře zaplatit. Nemůže se jen ležet na pláži, odpočívat u kávy.

Jsme rádi, že jsme tak od počátku vzniku magazínu k odměňování uživatelů takto přistupovali.

S aktivními uživateli se vše buduje lépe, aktivní uživatele budeme podporovat.

Tento článek vznikl na základě reakce uživatelů, kteří se mnou o této problematice komunikují.

52 komentářů u „Jaký výdělek za hodinu práce považujete za dostačující?“

 1. Plazmic napsal:

  Jak uvádí stovku na hodinu až stodvacet je dobrá částka, jde o to co je to za práci, a jestli to člověk splní, aby tu částku na hodinu dostal, domácí práce jsou otročina od rána do večera a pár korun za to, tak nevím co si o tom myslet.

 2. lucik21 napsal:

  Já tak náročná nejsem, v práci mám 100kč/hrubého a když se naskytne přivýdělek, nad kterým nemusím strávit celý den, stačí mi i pár stovek měsíčně k výplatě.

 3. Vegan napsal:

  Výdělek by se měl správně odvíjet od typu a náročnosti práce. Nebývá to tak. Jsou lidé, kteří nejdou pod 120 kč za hodinu. Já tak náročná nejsem.

 4. Ryba napsal:

  Nebudu rozebírat českou minimální mzdu, protože to je neuvěřitelná kapitola! A dokud budou lidé ochotni za ní pracovat… Co se týká přivýdělku, je to oblast, o kterou se nyní zajímám. Rád bych si přivydělal a nabízím svou pracovitost, poctivost a svědomitost. V rámci přivýdělku je každá koruna jak se říká dobrá. Dostanu nějakou nabídku?

  1. radek napsal:

   pokud čtete články, “projel” jste si kompletně celý magazín/jak jsem Vám psal v předschávlení registrace/, měl by jste být v obraze. Pak už je vše na Vás. “Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody”

 5. David napsal:

  Můžu říct,že plat mám vcelku dobrý,ale s dnešníma cenama například za podnájem a s neustavičným zdražováním v obchodech horko těžko s rodinou finančně vycházíme.To aby člověk bral sto tisíc pro klid z nedostatku peněz.

 6. Evik napsal:

  Dnešní platy! Je to hrůza, hlavně pro chlapi, kteří chtějí uživit svoji rodinu. Ale mi normální lide musíme takhle žít. A druzí si pořád přidávají plat a stěžují si!

 7. Sendevka napsal:

  Hodinova sazba je velice relativni pojem. KAzdy by sice chtel co nejvice, ale vetsinou se plat odviji take od obtiznosti pracovni pozice. Jako brigadnice jsem v jedne firme mela pouhych 55Kc/hod, coz mi prislo velmi malo, ale na druhou stranu, proc by zamestnavatel mel tuto sumu zvysovat, kdyz ma dostatek zamestnancu, kteri jsou ochotni za ni pracovat. Kdyz clovek chce mit hodne penez za hodinu, musi budto najit velmi dobre placenou praci nebo se musi umet ohanet. V dnesnim svete to jinak nejde. Preju kazdemu, at se mu hodinova sazba libi a je s ni spokojen 🙂

 8. Petulinecka napsal:

  Jsem na rodičovském příspěvku je to opravdu směšná částka, a ráda bych jsi chtěla vydělat, zkoušela jsem různé věci prodávala jsem zboží ale jelikož v dnešní době hodně lidí šetří moc mi obchod nevydělávala, proto jsem zkusila jsem nějaký kličky, psaní článků a docela je to fajn, když malý spí mužu jsi chvíli vlést na počítat a napsat pár komentářů. také jsem se pak zaměřila k manuální práci. Začala po večer tvořit ze začátku nebyl výdělek nic moc byla jsem nová na trhu ale postupem času jsem jsi udělala dobrý jméno.

  1. radek napsal:

   přeji Vám, hodně spokojených klientů a Vaši osobní pohodu

 9. blaju napsal:

  zajímavé názory. taky dělám něco navíc, ale žádná sláva to není

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *