Vily Chuchle aneb skvělé místo pro život početnějších rodin

Bydlet v prostředí, kde se nám bude opravdu líbit. Předat jednou dětem životní prostor, který bude stále moderní a vyžádá si jen minimum úprav, aby splňoval všechny důležité standardy doby. Jistě, nemusí to být nic těžkého – ale první kroky k takovému životu je třeba udělat už nyní. Proč si tedy nezajistit místo tam, kde chtějí bydlet snad všichni mladí, tedy v Praze? I v hlavním městě se totiž může snoubit pořádná porce zeleně, dostupnost MHD a veškerá klíčová občanská vybavenost.

Nádhera a skvost, vzdušné a prostorné bydlení

Žít ve vile, to je splněný sen mnohých z nás – ale pozor, jedním dechem musíme ještě dodat, že vila Praha už nepřipomíná na dnešní dobu velmi nepraktické prvorepublikové stavby, jejichž vytápění by stálo snad celé jmění. Naopak, cílem je vzdušnost, důraz na prostor, osvětlené plochy a tím pádem i nanejvýš útulný domov.

Klasický byt je jistě dobrá volba, ale moderně laděná vila, ze které bude krásný výhled na pražské okolí, by se dala v celkovém hodnocení postavit ještě o něco výše. Sníte o vícegeneračním bydlení? Žádný problém, i to je zde k mání, stačí si jen prohlédnout jednotlivá řešení.

V okolí najdete komplexní občanskou vybavenost

Vily na prodej nabídnou luxus v samém srdci Prahy, ale za zmínku jistě stojí i bezprostřední okolí vilové zástavby.
Autobusové zastávky, pošta, základní i střední škola, autoservis nebo také vlaková stanice Praha – Velká Chuchle.

Samozřejmě, jako na dlani uvidíte i proslulé závodiště, na kterém se v minulosti utkávala řada světoznámých žokejů. Vltava je jen pár minut cesty, v docházkové vzdálenosti bude i několik restaurací – a třeba do Modřan to budete mít přes Vltavu také hodně blízko! Praha je totiž místem, kde by chtěl žít snad každý, když si vypůjčíme známý slogan.

4 komentáře u „Vily Chuchle aneb skvělé místo pro život početnějších rodin“

 1. matylda napsal:

  Ale jinak – nádherné bydlení 🙂

 2. lgku990 napsal:

  Určitě luxusní bydlení, ale kde na to vzít a nekrást, toto bydlení není pro obyčejné lidí, jako já, kteří chodit pracovat do fabriky, na tento způsob bydlení musí mít člověk trochu větší příjmy, ale je to nádhera.

 3. Rojak napsal:

  Tohle už je luxus a v dnešní době je to problém pro mladé sehnat byt za cenu za kterou se nezadluží na desítku let.

 4. babicka11 napsal:

  Krásné bydlení, ale kdo na to dneska má …. a taky vícegenerační – no nevím, mladí chtějí být spíš sami, než bydlet s rodiči …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *