Vánoční fotografie máte, posílejte a inspirujte

Štědrý den je za námi, další sváteční dny taky.

Určitě každý z Vás fotil, fotil a fotil.

Fotky můžete posílat hned, já je zde publikuji a třeba i nějakou soutěž vyhlásím 😀

Brzy začne další volno a další příležitosti.

.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Zde můžete mít reklamu napořád za 80 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

11 komentářů

 1. Jsem se lekla, co jsem kde dala, když na mně tady kouknul Sebík 😀 Už nějak blbnu 🙂 Nu, chlapec roste jako z vody, tak dostal spoustu měkkých dárků 😀 A plno knížek, tak už čteme před spaním 🙂 Nejvíc dárků ale dostaly babičky, prababička plno dobrot a babička se lekla, když se vrátila na svátky domů a vrazila do nové lednice 😀 Hlavně, že jsme všichni doma i tady na Upo Vánoce přežili ve zdraví bez kostiček v krku 🙂 Teď ještě zvládnout přechod do nového roku, který všem přeji pohodový a úspěšný. 🙂

 2. To je dárečků, to byli prckové mooc hodní, že Ježíšek přinesl takovou nadílku:).

 3. právě jsem se vrátil od vnoučat z Brna, jakmile fotky zpracuji tak něco pošlu

 4. Vánoce jsou za námi a ještě se přehoupnout přes Nový rok a jak se říká: ,,A jedeme dál.” My jsme na Vánoce letos nic nefotili. Když byly děti menší, tak ještě ano, ale teď už ne.

 5. Jakmile to půjde, zkusím něco poslat 🙂 Až to budu umět z notebooku 🙂

  • stejné jako z pc, rozepíšu zprávu, přidám přílohu, ťuk enter a je to na cestě 😀

   • No jo, ale napřed to musím do toho notebooku nějak stáhnout . Vnučka mi ho dnes předala s tím, že zítra mi ho pomůže nastartovat.
    To mne zase bude několik dní bolet hlava 🙁 A lidi kolem mne 🙁 🙂 🙂

 6. K nám přijeli mladí s vnučkou na Štěpána. Tak moc jsem si užívala, jak Lucinka rozbaluje dárky, že jsem si na focení ani nevzpomněla. Ona ty dárky vlastně nerozbalovala, ale rvala z nich papír a házela ho kolem sebe. Docela jsme se nasmáli.
  Přeji Vám všem hodně zdraví do nového roku a pěkně si užijte Silvestra. My budeme hlídat vnučku, aby si mladí mohli také užít. Mě už to tak neláká.

 7. My se nefotíme /s mužem to nějak nemusíme a děti také ne/ a letos jsme měli takové dost smutné vánoce. Ale ráda se podívám na fotky druhých. 🙂

 8. To je pravda, Vánoční svátky jsou za námi, už máme jen vzpomínky a pěkné vánoční fotky, taky nějakou pošlu. Přeji Všem pěkného Silvestra a šťastný Nový rok, snad bude lepší.

 9. Tady je určitě na fotce Sebík 🙂 …. a těch dárků, to musel být chlapec opravdu hodný :-). Našim holkám Ježíšek naděloval doma a u dvou babiček… :-).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *