Nechcete nadále uklízet podlahy ve vaší firemní budově?

Zejména pokud máte větší firemní prostory, musíte pravděpodobně neustále řešit problémy s uklízečkou. Čím více lidí totiž budovou projde, tím více nepořádku se zde vytvoří. Nečistoty poté nepůsobí reprezentativně, a proto byste měli dbát na včasný a častý úklid. Řešením by mohla být specializovaná úklidová firma, která dokáže nepořádek vyčistit daleko rychleji než „obyčejná uklízečka“.

Lidé budou nahrazeni stroji

Díky vynikající strojní technologii zabere čištění podlah jen pár hodin. Za tuto dobu je stroj schopný vyčistit takovou plochu, kterou by se jindy zaobíral jeden pracovník hned několik dní. Jsou používány specializované stroje značek Kärcher nebo Alto, se kterými je jejich obsluha velice dobře sžitá.
Pro menší plochy a místnosti jsou používány kotoučové stroje, jež si s malým prostorem poradí daleko lépe.

Jak o podlahy pečovat?

Povrch podlahy nestačí jenom čistit. Pro optimální vzhled a odstranění nečistot je důležitá i péče o podlahy. K tomu patří zejména voskování polymerovým voskem, který podlahu ochrání nejen před nečistotami, ale zároveň zlepšuje její vzhled. Mimo to snižuje i její kluzkost, takže se po čerstvě umyté podlaze nikdo nebude klouzat. Vosky jsou pečlivě vybírány, neboť se liší nejen svojí kvalitou, ale pochopitelně i cenou.

Úklid se může provést kdykoliv

Hlavní výhodou specializované uklízecí firmy je dlouhodobá tradice a praxe, neboť disponuje téměř čtvrtstoletím zkušeností. Samotné úklidové služby jsou určeny nejen právnickým a fyzickým osobám, ale i soukromým osobám, tedy domácnostem.

Jestliže si vyberete služby pravidelného úklidu, společnost si zajistí dostatečné množství čisticích prostředků a hygienických potřeb. O kvalitě jejich služeb mluví desítky spokojených zákazníků, kteří byli s uklizenými prostory více než spokojeni.

Úklid firemních ani soukromých prostor rozhodně nepodceňujte. Čistota totiž pozitivně působí na pracovní prostředí, tudíž se vám v takové místnosti bude pracovat o dost lépe.

4 komentáře u „Nechcete nadále uklízet podlahy ve vaší firemní budově?“

 1. matylda napsal:

  ve firmách jako když najdeš 🙂

 2. lgku990 napsal:

  Možná kdybych bydlel v nějakém hangáru, tak bych ho také využil, ale v bytě paneláku, určitě ne, ale je to velice dobrá a užitečné věc.

 3. Rojak napsal:

  Dnes už je velký výběr strojů pro údržbu podlah v domácnosti, nebo průmyslových podlah.

 4. babicka11 napsal:

  S takovými přístroji je určitě radost pracovat … nám domácím stačí naštěstí vysavač .. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *