Možná se to nezdá, ale vaše vlasy o vás mnohé vypoví. Pokud jsou vitální a pružné, mohou vaší tváři ubrat nějaký ten růček a dodají jí svěží vzhled. Pokud budou vaše vlasy zplihlé a neupravené, jejich vzhled se odrazí i na vzhledu vaší tváře. Stejné je to i s účesem.

Co patří mezi základní péči o vlasy?

Základním předpokladem pro zdravé vlasy je nejen správná péče o vlasy, ale i o pokožku hlavy, neboť pouze ze zdravého vlasového kořínku může vyrůstat zdravý vlas. Vzhledem k tomu, že vlasová pokožka je velmi citlivá, může ji nevhodná péče vyvést z rovnováhy, dokáže ji dokonale vysušit a podráždit. To je pak základ pro zarudnutí a tvorbu lupů.

Kvalitní péči si zaslouží dlouhé vlasy i vlasy krátké.

Vhodný účes pro léto

Především dlouhé vlasy mohou být v horkém letním období na obtíž. Jejich výhodu však je, že je můžete upravit do celé řady účesů, které se hodí pro horké letní počasí. Chystáte- li se k vodě, ať už je to moře nebo třeba koupaliště, ideální je, když si vlasy zapletete do drdolu, do práce si můžete vyčesat rafinovaný ohon a s dlouhými vlasy zapletenými do rybího copu můžete vyrazit na večírek či párty.

Clip in vlasy OxY Extensions vám dodají chybějící délk

Pokud máte vlasy krátké, možná se budete cítit o trochu lépe. Potřebujete-li je občas prodloužit, můžete využít dokonalé CLIP IN VLASY nebo culíky, které si můžete objednat v e-ashopu oxyextensions.

CLIP IN VLASY jsou pomůcka, díky níž vykouzlíte během chvilky dokonalý účes a to díky široké paletě různých barevných odstínů a několika různým délkám. CLIP IN VLASY se velmi snadno připevňují, jsou ve 100% Remy kvalitě. Příčesek lze upravovat stejným způsobem jako vlasy. Lze jej barvit, žehlit nebo natáčet.

CLIP IN CULÍKY jsou vhodné pro delší vlasy. Dodají vašemu ohonu nejen objem, ale i délku. Velmi snadno se do účesu aplikují a delší výhodou je i možnost různé úpravy – natáčení, žehlení či tupírování.

5 komentářů u „Účesy pro letní období“

 1. Evik napsal:

  Ja měla většinou dlouhé vlasy. Občat mě napadne a nechám si je ostříhat. Chvili si užívám te úlevy a volnosti ale pak je nechám opět vyrůst=)

 2. rojak napsal:

  Jsem rád, že s tímto ženským problémem starosti nemám. Abych si nechával dělat nějaké příčesky, nebo clipy do vlasů, jak se tady píše. Dejte pokoj.

 3. matylda napsal:

  Babičko, také tak Krátké a barvené, co se dá dělat 🙂

 4. lgku990 napsal:

  Jó, kde jsou ty časy, když jsem mívával dlouhé vlasy, teď už se stříhám jen nakrátko a jsem rád, že tam ještě vůbec něco na té hlavě mám.

 5. babicka11 napsal:

  Vždycky jsem nosila vlasy až do pasu, postupem let je ale zkracuji a už musím i barvit, nechci vypadat jak stařena :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *