Každý zde vidí co hledá


Rubriky

Nové komentáře

babicka11
Ať má každý svatbu kde chce, já bych svatbu v...
lgku990
Jeřáby nejsou moje parketa, ale moc dobře si pamatuji, jak...
babicka11
Co jeřáb unese a jak co přemisťuje je pro mě...
Rojak
Tak tohle je pro mne tabu, já mám závratě, když...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Možná se to nezdá, ale vaše vlasy o vás mnohé vypoví. Pokud jsou vitální a pružné, mohou vaší tváři ubrat nějaký ten růček a dodají jí svěží vzhled. Pokud budou vaše vlasy zplihlé a neupravené, jejich vzhled se odrazí i na vzhledu vaší tváře. Stejné je to i s účesem.

Co patří mezi základní péči o vlasy?

Základním předpokladem pro zdravé vlasy je nejen správná péče o vlasy, ale i o pokožku hlavy, neboť pouze ze zdravého vlasového kořínku může vyrůstat zdravý vlas. Vzhledem k tomu, že vlasová pokožka je velmi citlivá, může ji nevhodná péče vyvést z rovnováhy, dokáže ji dokonale vysušit a podráždit. To je pak základ pro zarudnutí a tvorbu lupů.

Kvalitní péči si zaslouží dlouhé vlasy i vlasy krátké.

Vhodný účes pro léto

Především dlouhé vlasy mohou být v horkém letním období na obtíž. Jejich výhodu však je, že je můžete upravit do celé řady účesů, které se hodí pro horké letní počasí. Chystáte- li se k vodě, ať už je to moře nebo třeba koupaliště, ideální je, když si vlasy zapletete do drdolu, do práce si můžete vyčesat rafinovaný ohon a s dlouhými vlasy zapletenými do rybího copu můžete vyrazit na večírek či párty.

Clip in vlasy OxY Extensions vám dodají chybějící délk

Pokud máte vlasy krátké, možná se budete cítit o trochu lépe. Potřebujete-li je občas prodloužit, můžete využít dokonalé CLIP IN VLASY nebo culíky, které si můžete objednat v e-ashopu oxyextensions.

CLIP IN VLASY jsou pomůcka, díky níž vykouzlíte během chvilky dokonalý účes a to díky široké paletě různých barevných odstínů a několika různým délkám. CLIP IN VLASY se velmi snadno připevňují, jsou ve 100% Remy kvalitě. Příčesek lze upravovat stejným způsobem jako vlasy. Lze jej barvit, žehlit nebo natáčet.

CLIP IN CULÍKY jsou vhodné pro delší vlasy. Dodají vašemu ohonu nejen objem, ale i délku. Velmi snadno se do účesu aplikují a delší výhodou je i možnost různé úpravy – natáčení, žehlení či tupírování.

5 komentářů na „Účesy pro letní období“

 1. Evik napsal:

  Ja měla většinou dlouhé vlasy. Občat mě napadne a nechám si je ostříhat. Chvili si užívám te úlevy a volnosti ale pak je nechám opět vyrůst=)

 2. rojak napsal:

  Jsem rád, že s tímto ženským problémem starosti nemám. Abych si nechával dělat nějaké příčesky, nebo clipy do vlasů, jak se tady píše. Dejte pokoj.

 3. matylda napsal:

  Babičko, také tak Krátké a barvené, co se dá dělat 🙂

 4. lgku990 napsal:

  Jó, kde jsou ty časy, když jsem mívával dlouhé vlasy, teď už se stříhám jen nakrátko a jsem rád, že tam ještě vůbec něco na té hlavě mám.

 5. babicka11 napsal:

  Vždycky jsem nosila vlasy až do pasu, postupem let je ale zkracuji a už musím i barvit, nechci vypadat jak stařena :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *