Travel tipy po Americe – jaká města nevynechat, když cestujete po USA

Chystáte se na dovolenou do Ameriky, ale nevíte, jaká města navštívit? Přicházíme k vám se seznamem 10 amerických měst, které rozhodně stojí za to!

1. New York City

Kdo nebyl v New Yorku, jako by snad ani nebyl v Americe. Empire Sate Building, socha Svobody, nebo pizza na Times Square, to a mnohem více nabízí New York.

2. New Orleans

Město na jihu USA, známé jako město jazzu, kulinářských pochoutek a karnevalů, je mimo jiné oblíbené pro svou francouzskou a kreolskou kulturou a krásnou historickou architekturou.

3. Los Angeles

Láká vás Hollywood? Chcete se projít po chodníku slávy a třeba i potkat nějaké celebrity? Navštivte Los Angeles a ochutnejte život slavných!

4. Miami

Tento tropický ráj nabízí nejen krásné pláže na koupání, slunce a zábavu, ale také jedinečnou kulturní směsici latinskoamerických vlivů. Takže si výlet sem užijí jak ti, kteří touží po uvolněné zábavě, tak i ti, kteří chtějí poznávat svět!

5. Nashville

Nashville, také přezdívané jako město hudby, je město, kde vyrostlo mnoho známých hudebníků, jako je například Bon Jovi nebo Taylor Swift.

6. Boston

Do Bostonu vyrazte za muzei, historií a sportem. Jako jedno z nejstarších Amerických měst je Boston plný historické architektury a zajímavostí z minulosti. Můžete tam potkat například nejstarší stále využívanou válečnou loď!

7. San Francisco

Tento klenot Kalifornie nabízí kromě nádherného výhledu na mořský záliv také ikonické památky, jako jsou Golden Gate Bridge a Alcatraz.

8. Las Vegas

Jak snad každý tuší z filmů a médií, Las Vegas je město party, pokeru a uvolněného životního stylu. Obrovská tématická kasina často bývají ve filmech.Pokud toužíte po nikdy nekončící párty, Las Vegas je místo pro hráče i běžné rodiny.

9. Chicago

Umělci pozor! Čeká na vás Chicago, město na břehu Michiganského jezera známé svou architekturou, kulinářskou scénou a kulturními institucemi, jako je Art Institute of Chicago.

10. Seattle

Toto město omývané deštěm nabízí úžasnou kávu, zelenou přírodu a ikonickou věž Space Needle s výbornou restaurací, nabízející výhled široko do kraje.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *