Také patříte mezi ženy, které svůj byt neopustí bez kvalitního nalíčení?

Pokud je tomu skutečně tak, nezapomínejte na to, že byste měla mít doma to pravé místo, kde se budete moci nalíčit skutečně dokonale a v klidu. Ideální volbou je vaše ložnice, kde budete mít nejenom klid, ale budete zde mít také soukromí. Důležitý už je jenom dostatek světla, a to jak přírodního, tak i umělého.
Potom už stačí jenom dostatečně velké zrcadlo, díky kterému zajistíte, že vaše líčení bude skutečně po všech stránkách dokonalé.

Pořiďte si toaletní stolek

Již víte, jaká místnost je v souvislosti s vaší proměnou tou nejlepší. Nyní nezapomínejme také na to, že je dobré mít zde i dostatečné zázemí.

Podívejte se na eshop Toaletnistolky.cz

Jak napovídá sám jeho název, jedná se o internetových obchod, kde máte možnost pořídit si skutečně kvalitní toaletní stolek.

Toaletní stolek se stane skvělým designovým doplňkem , který zaujme

 • kvalitou materiálu
 • kvalitou zpracování
 • unikátním vzhledem

Stane se také místem, kde bude k dispozici ono velké zrcadlo, ke kterému si stačí sednout a následně už jenom věnovat pár desítek minut svému vzhledu. Jakmile ze své ložnice vyjdete dokonale nalíčená, budete na první pohled skutečně neodolatelná.

Praktičnost dominuje

Důvodem pro pořízení toaletního stolku není jenom to, že nadchne svým vzhledem, nebo potěší velkým zrcadlem. Zapomínat byste neměla ani na praktičnost. Součástí každého správného toaletního stolku je také dostatek zásuvek, které jsou jako stvořené pro veškerou vaši kosmetiku. Máte tak jistotu toho, že vše co potřebujete, budete mít stále při ruce.
Stejně tak budete mít i jistotu toho, že veškeré vaše krémy, stejně jako veškerá vaše líčidla budete mít bezpečně na svém místě, a to stále připravené k použití. Pokud tedy toaletní stolek ve vašem interiéru chybí, neopomíjejte množnost jeho pořízení.

9 komentářů u „Dámy, víte kde se dokonale nalíčit?“

 1. pavlina69 napsal:

  já se líčím jen jednou za čas při nějaké speciální příležitosti a to zvládnu v koupelně

 2. Rojak napsal:

  Promiňte ale zase téma pro ženy, hlavně pro princezny a pro snobky co se mají čas někde patlat před zrcadlem.

 3. lgku990 napsal:

  My bydlíme v paneláku a má manželka se též líčí na chodbě před velkým zrcadlem za lepšího led osvětlení. Ten toaletní stolek je ale pěkný.

 4. veruska napsal:

  V ložnici také nemám místo.
  Líčím se v koupelně, nebo popadnu větší zrcátko a zvládnu to i v obýváku. To ale musím šminky přenášet.
  Kdybych vyhodila stolek s počítačem, tak tam by se mi toaletní stolek vešel. To se ale nestane.

 5. Plazmic napsal:

  Super stoleček, ale ten ovšem nevyužiji neboť je jen pro fintivé dámičky a líčit jako homokládička zatím neplánuji:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 6. Ivona napsal:

  Určitě je toaletní stolek dobrá a pěkná věc. Ke svému malování a líčení mám ale uzpůsobeno místo v koupelně. Obrovské zrcadlo s osvětlením, pokud je večer, skleněné poličky, na které mi nikdo nesahá.

 7. blaju napsal:

  Já osobně tomu líčení moc nedám, takže by to pro mě nemělo význam, když jsem doma nebo nejdu do práce a podobně tak nechávám pleť odpočinout, ale měla jsem známou která by nešla nenalíčená ani s košem, tak takovým se vyplatí do toho investovat.:)

 8. bobalka napsal:

  Toaletní stolek je pěkný, ale do mé ložnice se opravdu nevejde. Když se potřebuju přikrášlit, zvládnu to i v koupelně. Do velikých ložnic je to krásný doplněk.

 9. babicka11 napsal:

  O toaletním stolku jsem kdysi snila, ale bohužel na něj nemám místo. Líčila jsem se léta v kuchyni, když jsem chodila do práce, v ložnici by to stejně nebylo možné, manžel dělal na směny a třeba ještě spal. Nyní se líčím také, v pokoji a za ta léta cviku mi to trvá jen chvíli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *