Možná se zítra nějaká soutěž pro uživatele objeví.

Byl jsem se mrknout na diskuzní forum chcemevic.cz a byl tam sám, ale přečetl jsem si nové téma o soutěžích.

Zítra se přidáme a uvidíme, co z toho bude.

Ze soutěže pro děti není nic, asi zde nejsou maminky, tatínci, babičky, dědečci … kteří by měli doma nějaký obrázek od svého miláčka.

Škoda, myslel jsem, že se zapojí vaše ratolesti a třeba některé z nich vyhraje v soutěži pro děti zajímavou a vámi podpořenou cenu.

Třeba:  Terezka, Nikolka, Vítek, Danielek, Viki, vnučka, vnuk, neteř, synovec …… něco už namalovali, ale bohužel kvůli babičce, dedečkovi, mamce, taťkovi, kteří pořádně nečtou články, jen sbírají body, nedostanou šanci vyhrát.

Přitom jsou děti tak soutěživé a mají radost, když se jim něco pěkného podaří. Znám to, jsem otec, strýc i dědeček.

soutěže

12 komentářů u „Téma – Vánoční soutěž 2016“

 1. Jana napsal:

  Soutěž pro děti až příští rok, co se nás týče.. Ještě jsme malí.. A moje aktivita pokulhává, přiznávám.. Nefunkční pc, u kterého ani nejsem.. Moc naplánovaných aktivit mimo internet, které nestíhám.. Ale už jsme u posledního bodu, takže poslední malý nákup a jdeme udělat z dětského domova.. 🙂

 2. bobalka napsal:

  Na chceme víc jsem taky pořád sama a nebýt pisálka, tak si nemám s kým psát. Dětské soutěže je mi líto, vnoučátka se moc těšila na výsledky.

 3. matylda napsal:

  Ach jo, ten náš kluk ještě nic nenakreslil. prostě pořád nemá čas 🙂

 4. devilscat napsal:

  na soutěžení s obrázky naší ratolesti si budu muset ještě počkat, náš synoveček má teprve 16měsíců a tužky má zatím nejraději v pusince a ne na papíře.

 5. vita1980 napsal:

  soutěže jsou určitě super nápad a je celkem jednou jestli jsou pro dospělé nebo pro děti. Jenže já děti nemám, ale ostatní asi ano. Takže i kvůli ostatním, jsem pro.

 6. Petulavpk napsal:

  Ano souhlasím, je velká škoda, že se nezapojí víc lidiček, vždyť všechno co zde najdeme je pro nás – informace, soutěže, pokec, recepty, nápady na dovolenou, slevy na nákupy a nakonec za všechno můžeme dostat i nějakou odměnu – což je super, protože pak ten čas co tu strávím vlastně nemám zadarmo 🙂 Děkuji

 7. MadameBijou napsal:

  Já mám soutěže ráda a v příštím roce se plánuji více zapojit. Vánoční soutěž jsem si již vyzkoušela a moc se mi líbí. Adminovi děkuji za trpělivost s námi všemi a věřím, že se naše aktivita brzy zlepší.

 8. Ryba napsal:

  Chce to ty lidi nějak výrazně motivovat a zjistit důvod své neaktivity. I takové vyhlášení soutěže nebo příležitosti bere adminovi jeho čas a jedná se jen o sisyfovskou práci. Sisyfos s tím nic dělat nemohl. Co my? Najdeme nějaké řešení?

 9. blondynka napsal:

  Škoda teda.

 10. blaju napsal:

  Syn je starší, jedině, že bych poslala jeho dřívější výtvor.

 11. babicka11 napsal:

  Na soutěže se těším, jako asi tady každý a soutěže pro děti jsou také dobrý nápad. Díky za ně. 🙂

 12. Rojak napsal:

  Vždyť začíná vánoční horečka, tak už pomalu na nic jiného čas nezbývá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *