Určitě znáte komentáře z našeho diskuzního fóra téma „co vám dnes udělalo radost“.

Můj objev mi přinesl tak velké nadšení, že se chci s vámi podělit o něj v tomto článku.

Začátkem roku jsem musela na operaci ruky

Vzhledem k tomu, že jsem pravák a jednalo se o pravou ruku, tak mě to trochu na delší dobu vyřadilo z provozu běžných prací. Dá se říct, že jsem se stala seriálovým maniakem. Nesměl mě utéct žádný, protože přece jenom nevědět jak to dopadlo s tím párem nebo jak se vyvíjí daná seriálová situace, no to by byla tragédie.

Uteklo pár měsíců a já si našla novou práci

Nyní pracuji na směny a moje pracovní vytížení mě zaměstnává natolik, že nestíhám už žádný seriál. Člověk si zvykne na vše a tak časem zapomene na nějaké hlavní hrdiny a intriky. Ovšem, když zbude chvilinka volna a je ideální čas na odreagování u nějakého pěkného filmu s voňavou kávičkou, zapnete televizi a je to tady.

První program, nic zajímavého, druhý – politika, třetí – něco dokumentárního, a dochází postupně na přepínání programů a v podstatě zhodnocení reality. Tady snad nic nedávají.
Vzdávám to a jdu raději na počítač.

Našla jsem stránku TV program

Začínám si prohlížet programy, co kde vysílají.
Tak to mi rozhodně ušetří čas s přepínáním a ještě je to přehlednější. Nabídka více než 30 televizních stanic. Tak si pomyslím, no alespoň se zabavím. K mému úžasu, ani nevím jak, jsem zjistila, že když myší najedete na čas vysílání, je zde kolonka nahrát. To ve mně vzbudí další zvědavost. Pokračuji dál. A mé tušení se potvrzuje.
Až na tři měsíce si mohu zdarma užít nahrávání různých filmů, seriálů a dalších zajímavostí, které nestihnu v čase reálného vysílání.

Po registraci je dostupný volný prostor, kam se mi vybrané soubory budou nahrávat. Mám možnost si nahrát až 20 filmů, které jsou mi k dispozici kdykoliv v době mého volna.
Nemusím mít ani zapnutý počítač, vše se odehrává mimo moje dění. Pořady jsou pak uloženy na serveru 1 měsíc, ale můžete s nimi libovolně pracovat. Buď uložit do počítače, nebo případně je smazat.
Na 1 měsíc je vyhrazeno 100 programů.

Proč si to nevyzkoušet

Je to prima služba. Stačí se zaregistrovat, dostanete nějaké další instrukce jak postupovat dál a ještě vás čekají další výhody. A já se nemusím rozčilovat u televize s přepínáním televizních programů. Skutečně mě to potěšilo.

36 komentářů u „Televizní program, nebo něco víc“

 1. Plazmic napsal:

  Na přihlouplé nekonečné seriály fakt nejsem, je to ztráta času a filmy jaké chci všechny mám z netu nebo na dvd.

 2. irinkamil napsal:

  S autorkou článku vřele souhlasím, co dělat, když je vaše “hlavní” ruka momentálně k nepotřebě? Mně tato situace potkala s levou rukou a jelikož jsem levák, mám v podstatě stejné problémy jako ona. Neukrojím si chleba, nedokážu nakrájet cibuli a tudíž i vaření je pro mne zakázanou zónou. Tedy i mně zbývá jen ta televize a počítač. Používám TV program od Seznamu, ale ten se z nějakého důvodu pokazil a přestal fungovat. Tak jsem vlastně z donucení hledala jiný zdroj informací o TV pořadech a nezávisle na tomto článku jsem narazila na tytéž stránky. Zalíbila se mi grafika i získané informace o filmech či seriálech a že je dokonce vše je k dispozici i zpětně. Jako na zavolanou se zde objevil tento článek a uvažuji o registraci a využívání služby pro nahrávání některých pořadů. Zarazily mě ty tři měsíce zdarma a stejně jako blondynku i mě trápí Co bude dál? Tedy po třech měsících budou asi chtít nějaké poplatky, ale jaké? Četla jsem obchodní podmínky a v nich se o této podmínce nic nepíše (třerba jsem to přehlédla), možná že je o tom zmínka někde při registraci, ale tu jsem zatím neudělala. Nicméně otázka ohledně toho, co bude dál, je docela dobrá, protože kam se podíváte, všude se nabízejí různé služby ZDARMA a menším písmem na x měsíců, ale co se bude dít potom, to už reklamy většinou neuvádějí. Pokud mi někdo nabízí takové služby telefonicky, už jsem se naučila ptát se a co bude dál, po bezplatné době užívání, jak to vypadá potom s poplatky? Mám zkušenost, že pak ten volající většinou velmi neochotně sdělí, že tedy nějaké ty poplatky pak budou, ale z jeho řeči pochopíte, že o tom nic moc neví a dost rychle s vámi hovor ukončí. Nejsou totiž na takové zvědavce připraveni a hlavně o ně ani nestojí, reklamy tohoto druhu jsou většinou postaveny právě na té neinformovanosti veřejnosti o produktu a slovo ZDARMA na nás působí jako magnet a jdeme do toho. Hodně dlouho mi trvalo, než jsem se naučila vyslechnout, vyptat se a pak většinou říct ne. Nabídky vypadají hodně lákavě, ale teď si už říkám, v čem je asi háček, tak dobrá nabídka nějaký musí mít. Ačkoliv si dávám pozor, i já jsem si pěkně naběhla s novou kreditkou, naivně jsem předpokládala, že v pobočce banky, kde mě znají, by mi nenabídli nic špatného, tak jsem smlouvu podepsala. Bohužel, znovu jsem se přesvědčila, že jsem si měla informace zjistit před podepsáním smlouvy. Teď už jen přemýšlím, kudy z toho ven nebo jak přece jen využít jejích služeb, abych ji zrušit nemusela. Je to má chyba, stále všem radím, podepsat můžeš, přečíst musíš a sama jsem to neudělala. Tak je to i s registrací na SMS.CZ, mají tam kontaktní mejl, tak bych jim radši napsala a na vše nesrozumitelné se vyptala, než aby mi na první pohled nezávaznou registrací měly posléze vzniknout nějaké povinnosti.

 3. babula napsal:

  no snad je to dobrá nabídka i když já ji nevyužiji,v důchodu už můžu koukat na co chci kdy chci. : -))

 4. blondynka napsal:

  Zdravím, toto používám už asi tři týdny a musím uznat super věc, Také jsem pracovně dost vytížená a velmi ráda si skouknu moje oblíbené pořady, ale prej jen tři měsíce???? ouou
  Co bude pak????

 5. Radost napsal:

  Pro toho, kdo chodí na směny do práce, to je určitě přínos.Já mám pro TV vysílání vyhrazen čas soutěží, kvízů a dokumentů.Mnoho filmů mám natočených, ale vůbec se k nim nevracím. V televizi je opakovaně vysílají pořád.

 6. Vegan napsal:

  Můj oblíbený seriál s premiérou nové řady v USA tento měsíc se do TV dostane počítám za dva roky. Na internetu ho uvidím s českými titulky několik hodin po premiéře. Na stejnou věc lákalo už před mnoha lety O2 v rámci jejich TV. V tutu chvíli mě nenapadá pořad, který bych si musela nahrát a nenašla ho bez reklam a ve slušné kvalitě na internetu. Chápu, že určité výhody to pro cílovou skupinu mít bude.

 7. Evik napsal:

  Tak tuhle mě vůbec netrápí s dcerou nemám čas se dívat na televizi jedině večer a to jsem kolikrat tak unavená že usnu ani nevím jak =)

 8. devilscat napsal:

  když já koukám v televizi max. na ulici nebo trochu zpráv… nějak mě ty neustále se opakující i nové seriály nebaví, mám raději realitu. a když už se chci podívat na nějaký filmík, tak si ho stáhnu přes den do pc a koukám večer.

 9. Benula napsal:

  ćlověk se stále učí,i když zatím nemám moc času hledat co je v TV, jsem ráa, když mi někdo poradí a příležitostně využiji.

 10. vita1980 napsal:

  zkouknu to a uvidím, zda se to vyplatí. V dnešní době je možné všechny možné filmy a seriály stahovat zdarma, tak je to možná zbytečnost. No, uvidíme…

 11. anddy napsal:

  Já na televizi koukám, jenom když s ní utírám prach…:)) ba ne, teď přeháním, občas na něco kouknu…ale tuhle službu rozhodně nevyužiji, když už mám chvíli, radši si něco přečtu…

 12. Jurkypat66 napsal:

  Ja akurad kukam film co mi nahralo a da sa na to pozret. A niaka ta reklama mi nevadi☺

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *