Léto je cítit ve vzduchu, všichni se honí za ideálem krásy

Jakoby v zimě bylo úplně jedno, jak vypadáte. Je sice pravda, že v chladném období schováte tukovou pneumatiku v pase pod huňatý svetr, ale k celkové fyzické kondici vám mnoho nepřidá.

Máte konečně nějaký důvod k tomu, abyste zhubli?
Pak zbytečně neotálejte a začněte, nejlépe hned. Základem úspěchu je pevná vůle a dokonalý systém. Ono totiž neustále hubnout a nebo zhubnout je opravdu dost podstatný rozdíl. Jestliže si pod pojmem hubnutí představujete tvrdou dietu, kdy chroupete mrkev od rána do večera, je to špatně. Chcete-li zhubnout jednou provždy, pak na to musíte jít úplně jinak.

Čím nastartovat hubnutí?

Mnoho lidí se domnívá, že pokud mají zhubnout, přestanou jíst a nabrané kilogramy poletí dolů sami od sebe. Případně zvolí nějakou “zaručenou” dietu, která je ke štíhlosti dovede. Na oba tyto extrémy rovnou zapomeňte, je to klam. Na pár dnů vám sice několik centimetrů v pase ubude, ale jakmile se vrátíte ke starým stravovacím zvyklostem, vyskočí váha opět astronomickou rychlostí nahoru.

Tomuto tzv. jo-jo efektu je lepší se vyvarovat, s každým dalším pokusem o zhubnutí je to pak těžší a těžší. Jestliže máte velkou nadváhu a řešíte problém,jak zhubnout, vsaďte rovnou na jednu z osvědčených metod a zhubněte jednou provždy. Jedině takové hubnutí má smysl. Pokud se budete řídit všemi zásadami zdravého životního stylu, nejenže zhubnete na vaši vysněnou váhu, ale také si ji natrvalo udržíte. A o to jde především.

Zdravá strava a pohyb, to je základ

Samotné kouzlo hubnutí spočívá ve zdravém jídelníčku a přiměřeném pohybu. Jedno bez druhého se prostě neobejde. Možná vám to bude připadat jako paradox, ale k hubnutí se musíte projíst, pravidelnou nutričně vyváženou stravou. Samozřejmě, že do sebe nebudete ládovat jeden hamburger za druhým a zajídat je hromadou hranolek s tatarkou.

Nízkokalorický jídelníček s obsahem všech důležitých živin je nejen základní podstatou hubnutí, ale také jediným zaručeným způsobem, jak zhubnout. Pokud k tomu přidáte ještě aktivní pohyb, poletí kila dolů jedna dvě. Nemusíte zrovna svoje tělo týrat denně ve fitness centru, už jen delší svižná chůze se počítá.

Hubnutí a proteiny

Zdravá strava se na hubnutí podílí největší mírou, a proto je její skladba velmi důležitá. Už jen vhodnou kombinací všech nezbytných živin (sacharidů, bílkovin, tuků, vitamínů, minerálních látek) docílíte efektivního hubnutí, což je vlastně podstata proteinové diety. Ta je postavena na základě zvýšeného příjmu bílkovin (proteinů) ve stravě za současného omezení sacharidové složky. Pokud vaše tělo začne postrádat jako prvotní zdroj energie sacharidy, bude čerpat z uložených tukových zásob a vy budete hubnout. Proto se proteinová dieta řadí mezi velmi účinné metody hubnutí. Ovšem sestavit jídelníček na tomto principu je poměrně náročné, a proto je daleko jednodušší zvolit proteinovou dietu v instantní formě – KetoFit. O její praktičnosti a výhodnosti vás zcela jistě přesvědčí recenze diety KetoFit, která vám přímo ukáže, jak je možné normálně jíst a přitom hubnout. Dokonce i bez pohybu! Jestliže nemáte času nazbyt, jste neustále pracovně vytíženi a přesto chcete hubnout, pak je KetoFit pro vás ideálním prostředkem na hubnutí.

Dosáhnout na vysněnou váhu opravdu není jen tak. Je tak trochu rozdíl, jestli chcete shodit dvacet kilo a nebo pár kilogramů do plavek. Avšak každá snaha vyžaduje tvrdou disciplínu a odříkání. Důležité je vydržet a nic nevzdávat předem. Musíte si věřit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *