Každý zde vidí co hledá


Rubriky

Nové komentáře

babicka11
Ať má každý svatbu kde chce, já bych svatbu v...
lgku990
Jeřáby nejsou moje parketa, ale moc dobře si pamatuji, jak...
babicka11
Co jeřáb unese a jak co přemisťuje je pro mě...
Rojak
Tak tohle je pro mne tabu, já mám závratě, když...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Terezka oslavila svoje šesté narozeniny a už jí v září nastanou nové povinnosti.

Se školkou se rozloučí už zítra a mrzí jí jen to, že se už neuvidí se svojí nejlepší kamarádkou Barunkou. Ale to ještě neví, že rodiče požádají o její adresu a vzhledem k tomu, že bydlí v Praze, tak se určitě domluví a proběhne návštěva. Barunka o tom nebude vědět a tak to i pro ni bude velké překvapení, až za ní Terezka přijede.

Její máma se opravdu překonala a udělala pro Terezku na oslavu rovnou tři dorty, skoro všechny stejné.

Protože by se všichni gratulanti najednou nevešli, měla to rozdělené. Jeden dort putoval do školky, druhý s návštěvou babiček a dědečků a třetí s kamarádkami. Užila si oslavu, jak se patří a protože nyní má nejraději jednorožce, tak oslava byla v tomto duchu.

Nejen, že všechny dorty byly s jednorožcem, ale také dostala dárky, kde jednorožec byl. Tak se sešly trička, mikiny, šaty, hračky, pyžamo, penál do školy, samolepky, ubrus i svítící povlečení. Terezka byla nadšená i ze všech nafukovacích balonků, kterými bylo prostředí vyzdobeno.

Do školy se už moc těší a hlavně se ptala, jestli se bude učit angličtinu. :-)

Sleduje totiž pohádky v angličtině a stále se ptá, co tam říkají. Něco si ještě pamatuji, a když nevím, dám si slovník na Seznamu, protože to vyžaduje. Tak ji rodiče zatím na půl roku přihlásili, a pokud ji to bude opravdu bavit, zaplatí další půlku roku. Chodila ráda i dva roky na aerobic pro děti a chtěla pokračovat. Jenže tam jsou jen předškolní děti. Tak je přihlášená i do kroužku atletiky, což ocenila.

Na první třídu to myslím stačí a uvidíme, jak jí škola půjde. Ale je dost zvídavá a zajímá se o všechno. Dívá se ráda s dědou i na válečné filmy!, a měli byste slyšet tu konverzaci o tom. :-). Já tyto filmy vidět nemusím, ale když se o tom spolu baví, nestačím se divit, co všechno ji o tom zajímá a děda vysvětluje a vypráví.

Tak doufejme, že ji škola zaujme a bude nám všem dělat jen radost. Lada.

4 komentáře na „Tak už máme velkou holku“

 1. babicka11 napsal:

  Děkuji za přání, ona se opravdu moc těší 🙂 … dnes zase “perlila”, že je velká škoda, že se nebude učit francouzsky, že až pojede do Paříže se podívat na Eiffelovku, že si nebude umět říct o zmrzlinu, haha …… no a Nikolka měla jen jednu dvojku … tak dobrý 🙂 na to, že dost hodin zameškala.

 2. matylda napsal:

  Babičko, tak ať se Terezce daří .-)

 3. Rojak napsal:

  Tak babičko, držím pěsti ať se Terezce ve škole líbí a vše zvládá na jedničku a dělá radost jak Vám, tak i jejím rodičům.

 4. lgku990 napsal:

  Roztomilá holčina, hezky se směje, těší se do školy, protože ještě neví do čeho jde, hlavně, ať jí to, těšení, dlouho vydrží, jó a tu angličtinu, to bych potřeboval, aby mi jí někdo narval do té mojí hlavy dubový.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *