Pro šumivé víno ze slunné Itálie si nemusíte jezdit až za hranice.

Červené, bílé a šumivé víno se přímo z italských vinic dovážejí k nám do Česka. Potřebujete-li si vybavit vinotéku, restauraci, vinárnu, či jen obohatit vlastní zásoby kvalitními nápoji, vyhněte se neznámým prodejcům a pochybným dodavatelům vína v PET lahvích.

Pro šumivé víno jedině k prověřenému prodejci

Díky nákupu v internetovém obchodě italske-vino.cz máte jistotu v jakosti, původu i historii. Šumivé víno z Itálie pochází z oblíbených vinařských regionů jako Benátsko, Piemonte a Lombardie. Vybrat si můžete víno podle chuti, regionu i ceny. Perlivé víno spolehlivě nahradí klasiku, červené a bílé víno, i během degustace a popíjení v parných letních dnech. Zapomeňte na průzračnou barvu obyčejných šumivých vín. Italská šumivá vína jsou bílá, slabě žlutá i růžová, to podle typu konkrétního vína.

Mazzolada Malvasia Spumante Dolce je perlivé víno slabě žluté, slámové barvy o jemné vůni s náznakem citrusů, tropického ovoce, bílých květin a šalvěje. Chuť je lehce aromatická, harmonická a nasládlá se stopou medu. Původem je bílá réva Malvasia. Mazzolada Prosecco má podobné zbarvení jako předchozí druh šumivého vína. Vyznačuje se jemnou a trvalou perlivostí, která zvýrazňuje jeho ideálně vyváženou chuť.

Šumivé víno Mazzolada Rosé Brioso pochází z benátské provincie, původem je červená réva typu Merlot. Vyznačuje se slabě růžovým odstínem s fialovými odlesky a výraznou ovocnou vůní. Aktuálně je za akční cenu nabízeno perlivé víno Mazzolada Raboso IGT z červené vinné révy Raboso Veronese. Šumivé víno má výrazně červenou, až temně fialovou barvu, vůně je svěží, ovocná a vinná. Vyberte si z pestré nabídky šumivých vín a každá oslava bude veselejší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *