Stále více studií dokládá, že pro pěknou postavu a pohodový styl života nestačí sestavit nějaké dietní opatření, zkrátka důležitý je samotný pohyb. A to několikrát týdně, zhruba 45 minut. Ideální je pohyb v aerobní zóně, kde ale nevypustíme svoji duši. Ne každý se může dopravovat do tělocvičny, jelikož ani nemá tyto možnosti. V jeho okolí totiž nikdo necvičí tento styl. Přiznejme si, doma to zase pro změnu nikdo moc dodržovat nebude.

Procházka se také počítá

Začít se dá skutečně po malých dávkách, a to příjemnou procházkou. Ideální je vyjít z města ven, do přírody a tady plnými doušky nabírat čerstvý vzduch. Postupně přidávat rychlost, délku trasy a pomalu si tak vypěstovat pravidelnost. Rozhodně bychom neměli podceňovat styl oblečení, abychom si zbytečně nepřinesli domů ještě nějaké prochladnutí. Pokud se navíc věnujeme turistice a v podstatě jakékoliv outdoorové činnosti, tak softshellová bunda bude tou správnou volbou. Procházky se dají provozovat za každého počasí, s vhodným oblečením nám ani zima, větřík, slabý déšť či jiná nepřízeň neublíží. Při zdolávání kopců nepodceňte ani obuv a poohlédněte se po pohodlných outdoorových botách Five Ten.

Stylová a kvalitní bunda je základ

Softshellová bunda je vyrobena ze speciálního materiálu, který si právě hravě s nepřízní počasí poradí. Mnohdy totiž vypadá, že si z nás dělá doslova legraci. Vyjdeme z domu a svítí sluníčko, cestou se zatáhne, ouvej začne foukat vítr. Když si již myslíme, že se umoudřil, záhy snad jemně začíná krápat. Softshell bunda má impregnovanou vrstvu, lepené švy, nepromokavé zipy, větrání, hlavně skvělou kapuci, takže žádné výmluvy neexistují.

Softshellová bunda do nepohody nemusí být nudná

Tady zaručeně budou mít radost všichni ti, kteří mají rádi barvičky nebo bezpečnostní prvky.
Softshellová bunda dámská má skvěle padnoucí střih, který hlavně umožňuje volný pohyb. Zakoupit se již dá v malých cenových relacích, ovšem záleží, co od své bundy budeme očekávat. Díky fleecu jsou zateplené a také velmi příjemné na dotek. Pestrý výběr barev a provedení pak umožňuje tento produkt používat i na běžné nošení a nejen na sportovní aktivity.

Softshellová bunda pánská přináší mužům pohodlí nejen na cestách za dobrodružstvím v divočině. Skvěle poslouží i na kole, i při běžném nošení po městě. Ani pánská populace nemá ráda nudnost. Díky tomu si mohou vybrat širokou škálu nejen provedení střihu, ale i barevného složení. Mnohdy v kombinaci s bezpečnostními prvky se bude jednat o velmi elegantní doplněk na cestách. Především o funkční, kdy nepřízeň povětrnostních podmínek takto vybaveného muže nezaskočí.

3 komentáře u „Zdravý životní styl začíná zdravým pohybem“

  1. lgku990 napsal:

    Pohybu mám dost v práci, pohybuji se neustále venku, koukal jsem na ty bundy a vypadají dobře i včetně ceny, takže kdybych potřeboval, tak bych si zde určitě vybral.

  2. Rojak napsal:

    Softshellový materiál je vynikající věc. Je vzdušný, ale neprofoukne vás a zima v něm také není.

  3. babicka11 napsal:

    Na jejich stránkách jsou i pěkné vesty a trička, asi tam ještě zabloudím. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *