Hurá prázdniny, ale co vysvědčení, jak dopadne?

Brzy všechny děti školou povinné přinesou domů vysvědčení.

Někdo přímo poběží, neboť očekává nějaký dárek, třeba už slíbený, jiný se bude domů loudat, neboť výsledky ve škole nejsou takové, jaké rodiče očekávají. Ti rodiče, co sledují denně učení svých dětí, určitě vědí, že buď budou známky pěkné, či nikoliv.

Potom se nemusí divit třeba špatným známkám, když vědí, že na onen či jiný předmět nemá dítě buňky. Všichni nemohou být managery, profesory, lékaři.
Chybí spousta šikovných rukou na řemesla, která pomalu ale jistě zanikají. Také třeba většina herců se přiznala, že šla na DAMU z důvodů, že jim nešla matematika.

Proto snad rodiče budou mít, při zrovna ne dobrých známkách, pro své dítě pochopení a pochválí alespoň za snahu. Všechny děti si ji zaslouží.
Začínají prázdniny a ledacos se zapomene, všechno chce svůj čas.

A je tu jeden návrh pro ty, co přinesou domů z přírodovědy jedničku.

Jedničkáři mohou navštívit 29. června 2018 Zoologickou zahradu v Praze za vstupné 1 Kč. – tak vysvědčení s sebou a pochlubte se.

Přeji všem dětem hezké vysvědčení a krásné prázdniny až do 31. srpna 2018.

8 komentářů: „Hurá prázdniny, ale co vysvědčení, jak dopadne?

 • 4.7.2018 (22:55)
  Permalink

  veruska – ne samý jedničky, jen jedničku z přírodovědy 🙂

  Reagovat
 • 4.7.2018 (19:28)
  Permalink

  Že mohly děti jeden den do ZOO za 1Kč, když přinesou vysvědčení se samými jedničkami? Fuj. To není hezké. Měly by to mít za kačku všechny děti.

  Reagovat
 • 28.6.2018 (15:29)
  Permalink

  vnučka jde v září do 1. třídy, už se moc těší, snad ji to vydrží

  Reagovat
 • 28.6.2018 (15:10)
  Permalink

  Pořád je hodně dětí, co se bojí přinést domů vysvědčení a volají na linku bezpečí …., už o tom mluvili i v televizi, kolik případů každým rokem přibývá. Za uši by měli dostat spíš rodiče, co se o učení dětí nestarají a pak se diví….

  Reagovat
 • 28.6.2018 (12:37)
  Permalink

  Tohle zatím se nás netyka ale jak ten čas letí tak za chvilku už bude.

  Reagovat
 • 28.6.2018 (7:10)
  Permalink

  Všechny děti zaslouží za vysvědčení pochvalu, ať to dopadne, jak dopadne. Ne všechny děti můžou mít samé jedničky a vysvědčení je hlavně vizitkou rodičů.

  Reagovat
 • 27.6.2018 (16:23)
  Permalink

  Děti už se těší a naše dcera navíc na základce končí a po prázdninách jde na zdravotní školu. Takže konec roku s kapkou nostalgie.

  Reagovat
 • 27.6.2018 (12:24)
  Permalink

  Dětem přeji krásné prázdniny. My babičky to budeme mít horší. Starám se o vnučky celý rok a o jejich prázdninách je to ještě o sto procent větší zátěž. Miluji je, ale když pak odjedou s rodiči na 14 dní na dovolenou, tak mám prázdniny já.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *