Kvalitní školní batoh je základ

Školní batohy nejsou jen na nošení pro parádu, ačkoliv s dnešními moderními motivy udělá parády nejeden školák nebo student. V první řadě bychom se měli vyhnout nákupu příliš levných produktů. Možná ušetří naši peněženku, ale neprospějí dětem po zdravotní stránce. Další nabídkou školních věcí, batohů, tašek a školních setů jsou celkem slušně zásobeny supermarkety, ale ani zde není šťastná volba výběru školního batohu.

Ve většině případů jsou tak stejné designy a motivy, že se ve třídě sejde několik dětí, které mají stejný školní batohy. Nemluvě o tom, že si je pak pletou. Pro nákup školního batohu bychom měli zvolit specializovaného výrobce, který má v zásobě dostatečný výběr jak pro prvňáčky, tak studenty.

Originální školní batohy

Každý školák nebo student má svoji představu o svých věcech, které nosí. Se školním batohem to nebude jiné. Malé děti dají přednost pohádkovým postavičkám, starší pro změnu hledají motivy, kde budou hrát hlavní roli superhrdinové.

Kvaliitní školní batohy

Řešení nabízí značka BECKMANN, která je jedničkou na trhu ve výrobě a prodeji školních batohů a pomůcek.

Školní batohy pro prvňáčky jsou testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a díky tomu zajišťují prvenství zdravých školních batohů.

Výběr je přirozeně jak pro děvčata, tak pro kluky v originálním provedení. Školní batohy patří mezi jedny z nejlehčích na trhu, mají skvělou grafiku, správnou ergonomii a navíc nadstandardní výbavu.

Bezpečnost dětí je nade vše

Nikdy bychom neměli zapomínat na bezpečnost našich dětí. V případě těchto školních batohů na to nezapomněl ani výrobce. Batoh je vyroben z kvalitního materiálu a doplněn bezpečnostními prvky, které jsou vysoce reflexní. Batohy jsou opatřeny blikajícími diodovými světýlky, která se nemusí dobíjet, jelikož baterie má dlouhou životnost.

To na školáčka upozorní v šeru, mlze a nepříznivém počasí, které zkrátka ke chmurným podzimním a zimním dnům patří.

Školní batohy BECKMANN mají daleko více předností

Ten kdo je někdy vyzkoušel, tak ani o jiný druh batohu nestojí. S takovým školním batohem rozhodně chybu neudělá žádný rodič a rozhodně se trefí i Ježíšek, který ho přinese jako vánoční dárek některému ze školáků.

Když opustíme školní lavice, tak není nic ztraceno: V nabídce jsou i batohy pro dospělé. Se stejně vysokou kvalitou a zdravotním provedení, jen barvy jsou přirozeně trochu jinak situované.

3 komentáře u „Vybíráme správný školní batohy pro prvňáčky“

  1. babicka11 napsal:

    Naše holky mají batohy také značky Topgal, tak jim snad vydrží alespoň tři roky :-).

  2. Rojak napsal:

    Velice dobrou značkou co se týče kvality a ceny jsou batohy Topgal. Děcka na nich odnosily celou školní docházku a na to co v nich odtahaly za tíhu co se týče učebnic, tak opravdu smekám.

  3. lgku990 napsal:

    Mně se líbí – “Řešení nabízí značka Beckmann, která je jedničkou na trhu ve výrobě a prodeji školních batohů a pomůcek”, bylo opomenuto, že je jedničkou i v cenách těchto batohů. Batohy jsou to pěkné, určitě kvalitní, ale myslím si, že ne každý rodič si může dovolit takovýto batoh pro své dítko v takové cenové relaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *