V každé výrobě i skladu musí vládnout pořádek. Ten je totiž předpokladem bezpečnosti a přehlednosti, bez nichž je jeho fungování téměř nemožné. Bezpečný samozřejmě musí být i následný převoz zboží. Na všem mají kvalitní skladovací kontejnery a přepravky lví podíl.

V nepřehledném skladu se zaměstnanci ztrácí. Skladování i převoz zboží za nevhodných podmínek snižuje jeho kvalitu. Bez odolných a k tomu určených kontejnerů a přepravek disponujících patřičnou certifikací to zkrátka nejde.

Sklad musí být přehledný

Zemědělství, automobilový průmysl, potravinářství či nápojový průmysl. Ve všech těchto odvětvích je kvalitní skladovací materiál předpokladem úspěšného provozu. Vyrobené zboží je zapotřebí někam složit. K tomu slouží skladovací produkty, jako jsou skládací a pevné paletové kontejnery, skládací, stohovatelné i nápojové přepravky, plastové palety a vozíky. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Vycházejte z charakteru převáženého zboží

Skladovací kontejnery a přepravky vybírejte v závislosti na produktech, které v nich budete skladovat potažmo převážet. Do jiných skladovacích produktů uložíte potraviny, do jiných výbušniny a jiný kontejner budete nuceni zvolit pro převoz těžkotonážního materiálu.

Skládací FLC kontejnery

Pro automobilovou a průmyslovou výrobu jsou ideální skládací kontejnery FLC. Ty je také možno prakticky stohovat, což umožňuje maximální využití skladovacích i nákladních prostor. K tomu jsou velmi lehké a přitom s vysokou nosností. Inovativní paletový kontejner Magnum Optimum 1208 a 1210 například pojme zboží o hmotnosti až 750 kilogramů!

Inovativní paletový kontejner

Pevné paletové kontejnery RPC

Velkoobjemové kontejnery pro těžký náklad najdete i v segmentu pevných paletových kontejnerů RPC, které navíc můžete i snadno převážet. Nejlepší ochranu vašemu převáženému zboží zajistí velmi bytelný paletový kontejner BigBox, jejž využijete ve většině průmyslových odvětví včetně potravinářství. Kontejnery totiž disponují náležitou certifikací pro styk s potravinami.

Skládací a stohovatelné přepravky

V každé výrobě využijete i malé skládací přepravky, jejichž hlavní předností je spolu s pevností a odolností i jejich nízká váha. Tu ocení především zaměstnanci skladu či výrobní linky, kteří s přepravkami plnými zboží celý den manipulují. Předností skládacích přepravek také je, že v případě jejich nevyužívání je snadno složíte, čímž vám ve skladovacích prostorách nebudou zabírat místo. Stohovací přepravky zase máte možnost prakticky stohovat na sebe. Výsledkem je opět maximální úspora místa.

Zaměřte se na kvalitu

Vaší pozornosti by neměly uniknout především produkty z portfolia renomované společnosti Schoeller Allibert, s.r.o., která se nejenom výrobou, ale i navrhováním plastových a především plně recyklovatelných přepravek zabývá už déle než pět dekád. To už je dost dlouhá doba, během které zákazníci měli možnost otestovat její produkty v praxi. Doposavad obstály na jedničku!

3 komentáře u „Skladovací kontejnery a přepravky ve vašem skladu nastolí pořádek!“

  1. lgku990 napsal:

    Přepravka je univerzální, skládací nádoba určená pro přepravu různého zboží a hlavně i pro skladování, jak zeleniny, ovoce, tak i různého materiálu, prostě velice výhodná věc.

  2. Rojak napsal:

    Takovéto skládací přepravky jsou hodně praktické. Je ale důležité mít je po ruce vždy, když je potřebujete.

  3. babicka11 napsal:

    Přepravky se hodí i do domácnosti. V jedné takové skladuji brambory a v jedné daleko hezčí máme uloženy skoro všechny hračky. Jinak bychom tu byli pěkně jimi zavaleni :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *