Každý zde vidí co hledá


Rubriky

Nové komentáře

Rojak
Teď je takový výběr aut, že kdo si nevybere, tak...
Rojak
To bych si chtěl jednou přečíst, co tento deník vše...
Rojak
Bylo tam opravdu super, počasí vyšlo úplně parádně a hlavně...
lgku990
Já musím oponovat, poněvadž jelikož a protože se já i...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Ucházíte se o zaměstnání? Na základě čeho svého zaměstnavatele vybíráte?

Preferujete benefity, konkrétní obor, firmu nebo lokalitu?

Situace na trhu práce obecně není špatná. Míra nezaměstnanosti v současné době dosahuje v průměru tří procent, což je v celosvětovém měřítku velmi slušné. To ale nic nemění na faktu, že některé pozice jsou vyloženě nedostatkové a zaměstnavatelům se nedaří obsadit je kvalifikovanými pracovníky. A že se opravdu snaží. Používají k tomu především různé benefity, ať již klasické finanční v podobě 13. platu, prémií, nebo výkonostních bonusů.

Stravenky i dog friendly office

Populární stále ovšem jsou i nesmrtelné stravenky, možnost dovolené navíc a různé firemní a sportovní akce. Stejně jako flexibilní pracovní doba či možnost práce z domova. Na samotných pracovištích pak zaměstnavatelé zřizují firemní bary a kantýny, herní místnosti nebo tzv. „dog friendly“ kanceláře. Apple Czech je jedním z velmi žádaných zaměstnavatelů. Má propracovaný systém kariérního růstu a podpory zaměstnanců s tělesným a mentálním postižením, kterým přizpůsobuje pracovní prostředí.
Svým zaměstnancům se většina firem snaží maximálně vyjít vstříc.

Po čem touží zaměstnanci

Jinou věcí ovšem je, po čem touží samotní zaměstnanci. V jejich hledáčku zájmu nejvíce bývá pocit stability s možností dalšího postupu a firemního růstu. Svým zaměstnáním si chtějí být jisti. Nechtějí pracovat s pocitem, že se pod nimi i při jejich plném nasazení neustále houpe židle. Chtějí být zkrátka v klidu.

Nejlepší zaměstnavatelé

Na kariérním portálu VímVíc najdete i hodnocení zaměstnavatelů, tedy anonymní recenze, ať již bývalých či stávajících pracovníků většiny českých i nadnárodních firem.

Mladý kolektiv a možnost růstu

Pracovníci si v těchto firmách často pochvalují dobrý kolektiv a možnosti dalšího růstu. Za vděk ale dávají i včasné výplatě a různým motivačním programům. Konkrétně zaměstnanci společnosti Decathlon nedají dopustit na sportovní prostředí a možnost pracovat na svých projektech. A oceňují i smysl pro kolektiv a týmového ducha společnosti.

Najděte si práci snů na VímVíc.cz

Pokud se i vy ucházíte o zaměstnání, rozhodně doporučujeme portál VímVíc navštívit. V současné době totiž sdružuje přes 12 tisíc anonymních recenzí, a to nejenom pozitivních, ale i těch negativních, jež vám zcela jistě budou nápomocny při rozhodování, zda danou pracovní nabídku přijmout, či se vydat o dům dál.

Podívejte se, jak si zaměstnanci pochvalují firmy. Firma O2 nabízí svým zaměstnancům příspěvek na stravenky, 5 týdnů dovolené nebo zajímavý telefonní tarif s neomezenými službami.

Posuňte se dál

Tímto ale možnosti portálu zdaleka nekončí. Spolu s pracovními nabídkami na něm najdete i spoustu inspirativních článků s HR tematikou a nabídky na spoustu online kurzů. I ty vás bezesporu posunou dál.

4 komentáře na „Sháníte ideálního zaměstnavatele? Poradíme vám, kde ho hledat“

 1. matylda napsal:

  Zaměstnávám se teď sama. A jsem ten nejhorší zaměstnavatel, jaké ho jsem kdy měla.

 2. Evik napsal:

  Mě to čeka za 3 roky.Teď mám nejlešího šéfa na světě je to můj měsíční syn. Ale pak co budu dělat? Mám z toho hrůzu.

 3. babicka11 napsal:

  Já už se dál posunula 😀 a mám “práci snů” – být nejlepší hlídací babička 😀

 4. Rojak napsal:

  Já už bych rád zůstal a dosloužil tam kde jsem, ale každá rada dobrá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *